Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem merem elkezdeni szedni az...

Nem merem elkezdeni szedni az antidepresszáns. Escitil 10mg. Úgy kellene szednem higy 4 napig fel. Najd egész reggel. Aki szedte ezt a gyógyszert mennyire kell tartani a mellékhatásoktól? És ázok nagyon durvák? Muszáj mellé szedni a frontin?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok 2pici gyerekkel és semmi segítségem nincs,tehát nem kelleme meg rontani a helyzetemen. Nem panikrohamok vannak hanem hirtelen fejben rossz érzés ajulas érzés erős szívdobogás remeges álmatlanság idegesség. Fulzugas. Ha erot veszek magamon es beveszem akkor ha nem egesszel hanem mondjuk 1 hétig negyedet majd a másik héten a felet?.
2019. jan. 11. 15:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Hogy érzed magad? El kezdted szedni az escitilt? Ha igen, érzel már valamit, hogy hatni kezdene, vagy valami mellékhatást?

2019. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

[link]


David Healy MD Professor of Psychiatry


(van magyar felirat is a videóhoz)

2019. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen. Elkezdtem szedni. Őszintén szólva,nem is tudom miért féltem ennyire tőle. Egy kis álmosság és hányinger ami volt mellekhatas. Viszont cserébe már szinte az első héten éreztem pozitív változást. A fulzugasom sajna nem.mult el tőle, ami a legrosszabb most.
2019. jan. 31. 07:16
 14/17 anonim ***** válasza:
Sajnos a fülzúgást felerősíti.
2019. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
a libidót meg csökkenti, de valamit valamiért, ez nem egy olyan játszma amiben nem kell áldozatot hozni.
2019. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A fülzúgás el fog múlni idővel?
2019. febr. 7. 06:29
 17/17 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!