Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek forduljak orvoshoz...

Szerintetek forduljak orvoshoz? Vészes a helyzet?

Figyelt kérdés

20/F


Péntekről szombatra nagyon rosszul aludtam, már 23:00 kor az ágyban voltam, és egészen 2:00 kor aludtam el. Lefekvés előtt 23:00 kor bevettem a Foreverből a Royal Jellyt, ez mindig bevált. Nem vált be, úgyhogy bevettem még egy tablettát. 7:00 kor keltem fel. 5 órát aludtam.


Máma éjjel megint ugyanez volt. 22:30 kor már az ágyban voltam, és egészen 3:30 kor aludtam el. 4 órát aludtam. De tegnap voltam porszívózni a templomban, egész templomot porszívóztam, de mégse éreztem magam fáradtnak.


Voltak régebben ilyen problémáim, amikor ebből nagyon depressziós maradtam, hogy mi bajom lehet attól, hogy nem tudok rendesen aludni. Pszichiáterhez nem akarok fordulni. Lefekvés előtt annyit jár az agyam, nem tudok ellazulni. Amikor már kezdek elaludni mindig felriadok.


Szerintetek vészes a helyzet? Mit tegyek? Kezdek nagyon félni.


2019. jan. 13. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindfulness-t kezdd el gyakorolni szerintem.

Közösségben, társaságban nem izgulsz, nem vagy túl érzékeny, nem gondolkodsz sokat azon, hogy a múltban ki hogyan sértett meg, vagy valamit máshogy kellett volna csinálni-mondani stb?

Ha ilyenek az agyalások, ezt kellene valahogy leállítani relaxálással.

2019. jan. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Melegfrontos időben általában rossz az alvás.
2019. jan. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Meglepő, de nem foglakozom már a múltal. Talán magamban megmondtam, hogy lezárom ezt most, és kezdem új lapot. Érzékeny vagyok, de nem foglakozom azzal, ha valaki megbánt, nem tehetek semmit ez ellen. Kétségbe vagyok esve. Félek, hogy milyen bajom lehet ettől.
2019. jan. 13. 08:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Menj pszichiáterhez. Súlyos hipochondriában szenvedsz. A nátháddal is tele volt a gyakori.
2019. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék szedni altató tablettákat. Igen túlságosan hypochonder vagyok.
2019. jan. 13. 08:57
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezen ne agyalj, hogy "mi bajod lehet tőle"... Én több évtizede nem tudom magam soha kialudni, felkeléstől lefekvésig elmondhatatlanul fáradt vagyok, még nemlett bajom.

Ha ezen agyalsz, akkor a lefekvés pillanatától jönnek a "hú ha nem sikerül megint elaludni akkor ez már a hanyadik ilyen éjszaka" meg "biztos bajom lesz mert megint nem fog sikerülni" stb gondolatok, amik olyan izgalmat okoznak, amely ellazulást, elalvást lehetetlenné teszi vagy megnehezíti.

2019. jan. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

sportolj.

a méhpempő tablettától vagy mitől meg ne várj semmit mer nem jó semmire

2019. jan. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
10:01: Nekem eddig mindig bevált. Én csak attól félek, hogy valami bajom lesz ebből. :/
2019. jan. 13. 10:09
 9/13 anonim ***** válasza:

"Én csak attól félek, hogy valami bajom lesz ebből. :/"


De mitől lesz bajod? A templomi porszívózástól? Ahogy írod, én már attól is elalszok...

2019. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
12:27: A 4-5 óra alvástól. A szivemnél szúrja, félek nagyon.
2019. jan. 13. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!