Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek forduljak orvoshoz...

Szerintetek forduljak orvoshoz? Vészes a helyzet?

Figyelt kérdés

20/F


Péntekről szombatra nagyon rosszul aludtam, már 23:00 kor az ágyban voltam, és egészen 2:00 kor aludtam el. Lefekvés előtt 23:00 kor bevettem a Foreverből a Royal Jellyt, ez mindig bevált. Nem vált be, úgyhogy bevettem még egy tablettát. 7:00 kor keltem fel. 5 órát aludtam.


Máma éjjel megint ugyanez volt. 22:30 kor már az ágyban voltam, és egészen 3:30 kor aludtam el. 4 órát aludtam. De tegnap voltam porszívózni a templomban, egész templomot porszívóztam, de mégse éreztem magam fáradtnak.


Voltak régebben ilyen problémáim, amikor ebből nagyon depressziós maradtam, hogy mi bajom lehet attól, hogy nem tudok rendesen aludni. Pszichiáterhez nem akarok fordulni. Lefekvés előtt annyit jár az agyam, nem tudok ellazulni. Amikor már kezdek elaludni mindig felriadok.


Szerintetek vészes a helyzet? Mit tegyek? Kezdek nagyon félni.


2019. jan. 13. 07:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Minél jobban paráztatod magad, annál rosszabb lesz.
2019. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
12:44 Én tudom. Próbálok pozitívan gondolkodni. Elmegyek sétálni hátha fog segíteni.
2019. jan. 13. 12:49
 13/13 anonim ***** válasza:
sport
2019. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!