Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, meg fogok...

Depressziós vagyok, meg fogok őriülni, nagyon rosszul érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20/F

Lecci olvassátok végig.


Tegnap 5 órát aludtam, voltam takarítani a templomban, de nem fáradtam el egyáltalán. Csak a fejem fájt egész nap. Minden este lefekvés előtt szokok bevenni Forever Royal Jellyt, ez mindig bevált. Most valahogy nem hatott.


Máma 4,5 órát aludtam. Iszonyatosan érzem magam, depressziós vagyok, félek, szorongok.


Régebben voltak ilyen problémáim, van egy természetgyógyász ismerősünk, megkértem őt, hogy nézzen meg engem, és mondja el, mi a probléma. Akkor azt mondta, hogy: túl vagyok merülve. Kérdeztem, hogy mit jelent az. Hogy a szerveztem kiégette a vitaminokat, mert kevesebbet pihentem azelőtt, és nem tudja mivel helyettesíteni. Vitaminokat szedjek, gél beerrey vagy a barackos.


Már annyiszor zaklattam őt, már félek ráírni, hogy mit fog gondolni rólam.


Mit tegyek? Sokat jár az agyam, nem tudom kikapcsolni. Hypochonder vagyok. Félek, hogy mi bajom lehet ettől, hogy csak 4-5 órát alszom és ez már a második nap. Nagyon félek. Azt olvastam, hogy tönkreteszi a kardiovaszkuláris rendszeremet. Mi az a kardiovaszkuláris rendszer?


Kérlek segítsetek rajtam. Kétségbe vagyok esve. Tönkre fogok menni.


2019. jan. 13. 11:03
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Szüleimmel élek. Állítólag az időjárás is befolyásolhatja.
2019. jan. 13. 13:06
 12/23 anonim ***** válasza:

Valamennyire befolyásolja a szürke idő.

Ha a szüleiddel élsz, akkor legyél velük egy szobában és beszélgessetek.

2019. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Miért hajt engemet egész nap? Lehet az idegességtől?
2019. jan. 13. 14:27
 14/23 anonim ***** válasza:

Az mit akar jelenteni, hogy hajt? Miért kínoz?

Mitől vagy ideges?

2019. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Fosok (elnézést a kifejezésért). Attól, hogy félek lefeküdni, hogy nem alszom el 😏
2019. jan. 13. 14:49
 16/23 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nem alszol el, nem kell görcsösen akarni. Kicsit fekszel, pihensz, ha meg nem aludtál el és unod, akkor felkelsz, csinálsz valamit, aztán megint lefekszel. Nincs otthon valami altató?
2019. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Altatót nem szeretnék szedni !! Akármit csak altatót nem!
2019. jan. 13. 16:12
 18/23 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz fordulj minél előbb. Nem, nem ír fel sem altatót, sem mást, mert nem is írhat fel, nem orvos.
2019. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Amúgy sem szeretnék oda leesni, hogy altatókat szedjek
2019. jan. 13. 20:47
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz tőle, ha nem alszol egy éjszakát. Rengeteg ember átélte már. Másnap fáradtabb leszel és majd könnyebben elalszol akkor.

Menj el orvoshoz és bármit is ír fel, azt válts ki és szedd be, szard le, hogy anyád mit mond, mert ő nem orvos, nem ért hozzá.

A természetgyógyászt hagyd, ő csak át akar verni téged, felesleges pénzkidobás.

2019. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!