Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, meg fogok...

Depressziós vagyok, meg fogok őriülni, nagyon rosszul érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20/F

Lecci olvassátok végig.


Tegnap 5 órát aludtam, voltam takarítani a templomban, de nem fáradtam el egyáltalán. Csak a fejem fájt egész nap. Minden este lefekvés előtt szokok bevenni Forever Royal Jellyt, ez mindig bevált. Most valahogy nem hatott.


Máma 4,5 órát aludtam. Iszonyatosan érzem magam, depressziós vagyok, félek, szorongok.


Régebben voltak ilyen problémáim, van egy természetgyógyász ismerősünk, megkértem őt, hogy nézzen meg engem, és mondja el, mi a probléma. Akkor azt mondta, hogy: túl vagyok merülve. Kérdeztem, hogy mit jelent az. Hogy a szerveztem kiégette a vitaminokat, mert kevesebbet pihentem azelőtt, és nem tudja mivel helyettesíteni. Vitaminokat szedjek, gél beerrey vagy a barackos.


Már annyiszor zaklattam őt, már félek ráírni, hogy mit fog gondolni rólam.


Mit tegyek? Sokat jár az agyam, nem tudom kikapcsolni. Hypochonder vagyok. Félek, hogy mi bajom lehet ettől, hogy csak 4-5 órát alszom és ez már a második nap. Nagyon félek. Azt olvastam, hogy tönkreteszi a kardiovaszkuláris rendszeremet. Mi az a kardiovaszkuláris rendszer?


Kérlek segítsetek rajtam. Kétségbe vagyok esve. Tönkre fogok menni.


2019. jan. 13. 11:03
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
A szüleim mindig csak a legjobbat akarják. Természetgyógyász ismerősöm pedig ingyen elvallo.
2019. jan. 13. 21:25
 22/23 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy a legjobbat akarja, de ha buta, akkor csak rosszat csinál. Semmi joga anyádnak megakadályozni annak a gyógyszernek a szedését, amit orvos írt fel számodra. Ezzel csak neked okoz kárt.
2019. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Teák!?!?! Ami ugyan nem gyógyszer szóval nem olyan erős a hatása, ellenben mellékhatása sem nagyon van az az alábbiak,


én első körben ezeket próbálnám ki a helyedben, ha nem válik be akkor marad az SSRI :( amit viszont csak a PSSD ( [link] tudatában kezdj el szedni!


- orbáncfű (ez a leginkább hatékony, klinikai vizsgálatokkal igazoltan)


- macskagyökér

- citromfű

- kamilla


- tejoltó galaj

- fehér akác

- borsmenta

- máriatövis

- galagonya termés

2019. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!