Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az első alkalommal miről...

Az első alkalommal miről beszéljek a pszichológusnal?

Figyelt kérdés

2 nap múlva megyek életemben először pszichológushoz de eléggé tartok tőle. Az első alkalommal csak felületes dolgokról kell beszélni vagy ha eszembe jut valami nyomasztó esemény akkor abba belemehetek mélyebben is? Vagy hogyan működik ez az első alkalommal?

18



2019. jan. 13. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, majd ő kérdez. Majd jön magától...
2019. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára valamilyen problémád van. Na, ezt mondd el neki. aztán válaszolj a kérdéseire, de csak az igazat mondd, semmit ne ferdíts csak azért, mert neked így lenne a jobb, vagy valamit nem akarsz elmondani neki!!! Légy vele maximálisan őszinte!
2019. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont az első alkalom a legkönnyebb. Mivel még semmit sem tud rólad, nyilván azzal fogja kezdeni, hogy mesélj az eddigi életedről és hogy mi vezetett oda, hogy felkeresd. (Gondolom, lesz mit mondanod...) :)
2019. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

a problémádról...ami miatt hozzá fordulsz. nyilván :D mi másról?

ha meg csak beszélgetni van kedved, azért a helyedben nem dobnék ki pénzt

2019. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam h a problémámról. De nem tudom pontosan meghatarozni a dolgot ezért akarok néhány témába (ami nagy hatással volt rám) belemenni mélyebben
2019. jan. 14. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!