Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek vagy hová forduljak...

Mit tegyek vagy hová forduljak ha öngyilkosság éreztem van állandóan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Mostanában sajnos késztet valami hogy öngyilkos legyek, egyszerűen elegem van mindenből... Nem is tudom mi lett velem.. Most ha bemegyek orvoshoz nem fog velem elvileg foglalkozni mert mindenhol azt olvasom aki öngyilkos akar lenni az nem beszél róla hanem cselekszik.... Szerintetek mit lehetne tenni? Segítséget előre is köszönöm!



2019. jan. 14. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, akár gyógyszert is felírhat majd.
2019. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ki akarod adni magadból a dolgokat akkor dobj egy privátot. Amúgy nem vagy egyedül én is KB hasonlóan érzek, de ha segít hogy kiadod magadból vagy meghallgatod más nyomorát akkor "ne habozz" :D
2019. jan. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért mostanában? Változtattál valamit az életeden? Úgy értem új helyre kerültél, új lakás, vagy új munkahely, kapcsolatok? Ha eddig nem volt ilyen, akkor valami kiválthatta benned a negatív érzést.
2019. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!