Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan állítsam le magamat?...

Hogyan állítsam le magamat? Öngyilkos szeretnék lenni.

Figyelt kérdés

Nagyon rossz az életem,és nem érzem jól magamat a környezetemben.Családommal nem merek beszélni a bajaimról más meg nem akar ebbe beleszólni...hátha ti tudtok segíteni....És nem értem mert semmit nem engednek meg a szüleim,valamikor nem is foglalkoznak velem,valamikor meg túlságosan beleszólnak a magánéletembe.Sokan lebeszélnek arról hogy ne legyek öngyilkos..főleg persze a legjobb barátaim.Mivel a barátnőm is az akar lenni jobban késztet engem erre. Volt hogy kiléptem abból a gondolatból hogy kinek lesz ez jó és hogy meghaljak...de így...nehezebb lesz...Légyszíves ha van ötletetek hogy hogyan beszéljem le magamat erről akkor azt írjátok meg légyszíves!!!!És még indokokat is szeretnék kérni hogy miért ne öljem meg magamat mert annyi nem elég hogy csak azért mert jó az élet....STB.


Köszii,Puszii



2019. jan. 14. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
omg
2019. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Te 15 évesnél nem lehetsz idősebb, jól gondolom??
2019. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

2-es vagyok.

Nézd, én tiszteletben tartom és megértem, ha valaki tényleg olyan sanyarúnak és kilátástalannak érzi a sorsát, hogy már az öngyilkosság is megfordul a fejében.

Előfordulhat.

De ez alapján a leírás alapján, a te helyzeted nem ilyen.

2019. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!