Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam meg az öngyilk...

Hogyan állítsam meg az öngyilkos gondolataimat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Elfoglalod magad olyannal, amit szeretsz, amiben jó vagy.

Kilépsz a komfortzónádból, és olyan dolgokkal kezdesz el foglalkozni, amitől eddig féltél.

Elmész pszichológushoz.

Rájössz, hogy tök baromság ez az egész, és inkább próbálsz azon gondolkodni, hogy hogy tehetnéd jobbá az életed.

2018. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogy egy olyan láncreakció működtet ami 3,5 milliárd év óra folyamatban van, és ha nem csinálsz gyereket, ez itt veled, most megszűnik. (Hát nem tragédia?)


Amúgy csak döntsd el magadban, hogy "mindig az életet választom", és ez egy határozott, kizárólagos döntés legyen.


(Amúgy meg a halál nem lehet jó, a tapasztalat nélküliség nem lehet semmilyen, ha meg is teszed, nem fogsz megnyugvást, megkönnyebbülés érezni, nem pihenhetsz meg, pont, hogy elveszted minden lehetőséged ezekre. Illetve bármire amit ettől remélnél...)

2018. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is sokat gondoltam rá, szerintem csinálj valamit legyenek terveid,legyen motivációd, hány éves vagy? Fiú, lány? Amit szeretsz vannak ismerőseim akik pl a suliba megőrülnek haza mennek és le ülnek a gép elé semmi értelme menj el sétálni, futni most jobban fel kell öltözni, vagy úszni, a lényeg hogy legyenek terveid és mozogj legalább heti 3x,tudom hogy képes vagy rá, meg tudod csinálni :-)

Sok szerencsét.

2018. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aztán ha fel adtad a dolgot akkor kezd újból, soha ne add fel.
2018. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!