Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MILYEN A FELNŐTT ÉLET?

MILYEN A FELNŐTT ÉLET?

Figyelt kérdés
Nagyon felek attól mi lesz gimi után. Mármint nem a sulitol, egyetem, munka fix, alap. Nem ez a része zavar... hanem a magánélet. Felek, hogy nemtalalom meg a párom, hogy nem lesz hobbim, hogy -hülyén hangzik- nem fog menni a “felnőtt élet”. Hogy sokkal jobb lenne gyerek maradni, milyen a felnőtt élet? Tényleg nagyon felek attól, hogy egyedül leszek, hogy nem fogom jól érezni magam. Ez a kettő bánt főleg.

2019. jan. 15. 21:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
Segíteni nem tudok, hasonlóan érzek. 20éves elmúltam, soha nem volt még senkim, pedig szeretnék majd gyerekeket is, szóval én is rettegek attól, hogy egyedül maradok
2019. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem jó
2019. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha van a szüleidnek pénze és tudnak segíteni az életben elindulni, akkor talán jó, amúgy egy rakás szar.
2019. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

jajjj tuti csak nagyon fiatal felnőttek válaszoltak eddig :)


én (43 évesen) szeretem a felnőtt életet... szeretem, hogy a magánéletembe nem szól bele senki (nem hagyom ;) ) szeretem, hogy simán élvezhetem a hobbim, hiszek és mindig is hittem abban,hogy megállok a saját lábamon , mindig lesz pénzem egy lakás rezsijére-önfenntartásra, bíztam benne, hogy egyszer lesz egy családi házam is (lett-igaz nem az én saját keresetemből, hanem férjemmel közös, de van!) - sose gondoltam arra, hogy egyedül fogom leélni az életemet, (miért is gondoltok ti erre????- mindenkinek megvan a párja! csak legyetek nyitottak!)

A felnőtt élet igenis jó! Csak pl soha ne menjetek bele olyan kapcsolatba ahol elnyomnak és nem lehetsz önmagad ;) (ez is tapasztalat! :D )

Minden rendben lesz ne izguljatok.. ;)

2019. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem kell hirtelen felnőnöd. Ez nincs időhöz kötve.

Mindennek eljön a maga ideje. Ne görcsölj ezen előre!

2019. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Közeledem a 80. évemhez.

Azért kezdem ezzel, hogy tudjad, van élettapasztalatom.

Ugye, az óvodában meg az iskolában is voltak jó és rossz napjaid, időszakaid?

Na, ilyen az élet is! A szemedben majd szépnek tűnik, ha optimistaként úgy nézel rá, hogy félig tele van a pohár és nem pesszimistaként úgy, hogy a pohár félig üres!

Ha nem burkolózol be egy "áthatolhatatlan" köntösbe, vagy ha nyílt leszel az ellenkező neműek felé, akkor nem maradsz egyedül. Persze - ezért tenni, tenni kell! Ne félj az élettől! A közmondás szerint is: "Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa." Hát - ehhez tartsd magad. Sok szerencsét!

2019. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Felfogas/mentalitás/hozzáállás kérdése. Én 22 vagyok de szerintem életem végéig örök gyerek maradok :D
2019. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A felnőtt élet szabadabb, de nehezebb, mert magadról kell gondoskodnod, és ha lesz családod, akkor róluk. A társkeresést kezdheted most, de a legtöbb huszonéves még nem akar házasodni, úgyhogy egyelőre ismerkedésről lehet szó. Neked még van időd, ha 18-20 éves vagy még csak.

Fiú vagy vagy lány?

2019. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lány
2019. jan. 16. 10:07
 10/13 A kérdező kommentje:
És köszi az összes választ:)
2019. jan. 16. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!