Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érzekeny, lelkis személyiség,...

Érzekeny, lelkis személyiség, de mitől?

Figyelt kérdés
Nagydarab férfi vagyok ,de van egy olyan énem ,hogy kis apró dolgok miatt teljesen lelkis leszek és érzékeny . Ha rám néznek nem is gondolnàk. Viszont belül más vagyok. Zavar ez a dolog. A munkám is olyan,hogy egyedül vagyok ,mert nem vagyok kíváncsi senkire hosszútávon . Ez normális hogy ilyen valaki? Van még így valaki? Azt gondolom egyedül vagyok így. Túl kedves vagyok mindenkihez és sokszor utálom magamat ez az egész miatt.
2019. jan. 18. 05:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Önmagad megismerésével, vagy terápiával felderíthetőek a miértek.
2019. jan. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném ,hogy bipolàris zavaros vagyok.
2019. jan. 18. 06:11
 3/3 anonim ***** válasza:

A bipoláris zavarod miatt orvoshoz kell úgyis járnod.Pszichiáter, pszichológus segítségét kérheted.

Ha nő lennél, az érzékenység még előny is lenne.De férfiként biztos zavaró.Szakember biztos tud segíteni, de amúgy sok nőnek ez bejön.Nem minden nőnek az álma a kemény lelkű férfi.

2019. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!