Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a megoldás?

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsősorban, hosszú lesz szóval előre is bocsánat! Na szóval..kezdek megörülnj, folyamatosan az öngyilkosság jár a fejemben, ez mellett állandóan ideges vagyok, nyugtalan. 21 éves férfiú vagyok, 1 éve szakítottunk exemmel akit elakartam jegyezni, a szakítás után sokáig depressziós voltam de kijöttem belőle, vagyis úgy ahogy...azóta rengeteg lánynál próbálkoztam és mindegyik lekoptatott vagy hülyének nézett, szóval képzelhetitek hogy mennyi önbizalmam lett, az mellett elképeztően magányos vagyok. Ez mellett itthon sem a legjobb. Hajnalban elmegyek dolgozni és mire érek haza? Szüleim veszekednek, minden egyes nap. Apum részeg ezért anyum elhordja mindennek majd bejön hozzám hogy megfog halni, nincs sok hátra neki és apum a gyilkos mert hogy iszik, ezek után apum jön be nekem magyarázni hogy nem részeg és hogy anyum mennyirecszar ember. Ezt így minden nap..már ott tartok hogy 3-ra hazaérek és 5-kor már alszom, ha fáradt vagyok ha nem. Elköltözni nem tudok mert anyumék 70 ezret elvesznek tőlem (170 ezret keresek) és a maradék 100-ből nekem el kell raknom sokat mert muszáj egy autó, nem tudok nélküle kb mozogni (volt egy autóm, de azt anyum eladatta hogy "nincs pénzünk" majd most ezt letagadja). Nem tudok hová elmenni, nem tudok mit csinálni. Látnom és hallgatnom kell a veszekedésekez úgy hogy nem keres senki sem, nem beszélek senkivel sem még írásban sem. Ez odáig fajult hogy spontán sírás jön rám amit elfojtok hog na lássák, a fejem szétszakad, nem tudok nyugodt lenni, kattog az agyam mindenen és nagyon sokat gondolkodom az öngyilkosságon. Kezdek félni magamtól de közben nyugtató is, hisz ha meghalnék nem érezném magam ennyire magányosnak, nem hallanék kiabálás stbstb.
2019. jan. 24. 21:54
 1/1 anonim válasza:
nem muszáj a kocsi ott a tömeg közlekedés és akkor eltudsz költőzni ha többet ér az egészségednél a kocsi akkor az baj
2019. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!