Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az milyen betegség, hogy...

Az milyen betegség, hogy agresszív vagyok az olyanokkal, akik nekem fontosak?

Figyelt kérdés
Tehát volt minden,fenyegetések,és minden más. Nem tudtam uralkodni az érzelmeim felett és önmagamon,emiatt el is veszítettem őket. Idővel megbántam,de folyton ez van. Nincs önkontrollom. Legtöbbször meggondolatlanságból teszem,és nem vagyok teljesen magamnál.
2019. jan. 27. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
78%

Szia, párom is ilyen és két dolog segített neki. Mágneses rezonancia, ahol rájött, hogy valami hiányossága van és egyrészt azért agresszív. A másik pedig terápia, egy jó pszichológus, aki előtt meg tudott nyilni.

90% hogy lelki/mentális eredetű, amit egy jó pszichologussal át lehet dolgozni, és valószínűleg lesz ott valami hiányosság is a vérben, vitaminokban, valahol. Plusz sport, extra feszültség levezetésére.

Figyelj, ha adhatok egy tanácsot, legyszi menj, kérj segítséget, és gyógyítsd meg magad, te vagy ezért felelős, senki nem csinálhatja helyetted. A szeretteid bíznak venned, kérlek ne veszítsd el oket!

2019. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!