Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Az milyen betegség, hogy agresszív vagyok az olyanokkal, akik nekem fontosak?

Tehát volt minden,fenyegetések,és minden más. Nem tudtam uralkodni az érzelmeim felett és önmagamon,emiatt el is veszítettem őket. Idővel megbántam,de folyton ez van. Nincs önkontrollom. Legtöbbször meggondolatlanságból teszem,és nem vagyok teljesen magamnál.

jan. 27. 16:51  Privát üzenet  

A válasz

Szia, párom is ilyen és két dolog segített neki. Mágneses rezonancia, ahol rájött, hogy valami hiányossága van és egyrészt azért agresszív. A másik pedig terápia, egy jó pszichológus, aki előtt meg tudott nyilni.

90% hogy lelki/mentális eredetű, amit egy jó pszichologussal át lehet dolgozni, és valószínűleg lesz ott valami hiányosság is a vérben, vitaminokban, valahol. Plusz sport, extra feszültség levezetésére.

Figyelj, ha adhatok egy tanácsot, legyszi menj, kérj segítséget, és gyógyítsd meg magad, te vagy ezért felelős, senki nem csinálhatja helyetted. A szeretteid bíznak venned, kérlek ne veszítsd el oket!

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 27. 20:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lelki próbléma vagy mentális betegség? Gyakran vagyok agresszív. Olyankor mindent mondok amivel sérthetem a párom. Később megbánom, és szenvedek.
Pszichológusra lenne szüksége?
Miért csinálja ezt a macskám?
Ha egy nő, kb 40 év körüli, a lába szinte ropi vékonyságú, a hasa pedig nagy, illetve ilyen felpüffedt hatású, a viselkedése pedig agresszív, szélsőséges, az milyen betegség tünete lehet?
Hogyan hozzam tudtára, hogy zavar, hogy itt van és félek hogy én is beteg leszek tőle?
Ezek az agresszív kényszergondolatok, valamint a szorongás, depresszió magától nem fognak elmúlni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!