Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi10 mg frontinról milyen...

Napi10 mg frontinról milyen körülmények közt lehet leszokni?

Figyelt kérdés
Szedek mellé 2mg rivotrilt,napi 10mg frontin,eleinte alvás problémára szedtem,aztan folyton emelnem kellett már a 10mg -al sem alszom.el annyira kb olyan vagyok mint egy tök normális ember nem vagyok leszedálva se semmi.Viszont elég komolyan megszoktam zavarodni van hogy fel alá járkálok a lakásban,meg-meg állok nézelődök aztán pakolászok.Dolgozó ember vagyok a munkámat jól ellátom de mivel sok ember közt dolgozom esélytelen hogy pl frontin nélkül elinduljak lever a víz,megkergülök szó szerint össze vissza beszélek és van hogy úgy felgyorsulok hogy úgy kell rámszólni.Hogyan élhetnék normális életet és nem sunyiba a wcbe kapkodva be ezeket a szarokat?Első lépés?Tanács?Tipp?
2019. jan. 30. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek keress fel egy magán pszichiátert, aki rendesen kontroll alatt tart és nem hagyja, hogy úgy edd a frontint, mint a cukorkát és esetleg végigcsinál veled egy kognitív tréninget is. Mellé, ha elkezdenél rendszeresen sportolni, az mindenképpen jó lenne.
2019. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd orvos segítségét, miként kell csökkenteni. én laikus vagyok, ha ebben a helyzetben lennék, én úgy csinálnám, hogy pl. 7-8 naponta csökkenteni az adagot egy negyeddel (nem tudom ezek hogyan negyedelhetőek), vagy lehető legkisebb egységgel csökkentve az adagot, ahogy osztható.
2019. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja bocsi azt nem írtam,sportolok mellette heti 5x kobditermi edzést végzek reggelente meg futok
2019. jan. 30. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Én így voltam a xanaxal napi 8mg-al tudtam aludni, ez volt az alsó határ. A tizenhanyadik próbálkozásra sikerült letennem. 2 hétig olyan fájdalmaim voltak, amit senkinek nem kívánok. Persze a xanaxot pótolni kellett mással, hogy tudjak aludni, de abból csak 2-t szedek.
2019. jan. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen kaptam utalót pszichiatriara vagy ideggondozóba nem tudom pontosan mi.Xanax helyett mit kaptál elalvásra?illetve tudta e helyettesíteni a xanaxot?
2019. jan. 31. 23:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Relax 2,5mg nevű gyógyszer az egyetlen ami segített. Elvileg max 2db-ot lehet belőle bevenni, ennél többet csak kórházi körülmények között.
2019. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10mg frontin?


hogy az istenbe lehet ennyit szedni?


én a napi 0.5 mg ot nem tudom letenni, mert 2 nap után már minden bajom van

nem értem hogy lehet eljutni odáig hogy ekkora adagot szedj.

2019. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
10év pia és amfetamin után nem nehéz,amúgy meg egy 185 magas 110kilós férfi vagyok..0.5 ne viccelj:D van annak egyáltalán hatása?
2019. febr. 7. 03:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy nekem is minden bajom van,olyan hogy 2napig nem szedem talán még sose volt,nálam az a reggeli kávé,fél nap után már jött a kellemes derealizáció,deperzonalizáció stb..
2019. febr. 7. 03:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!