Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns elvonási tünet?!

Mgyrpeet kérdése:

Antidepresszáns elvonási tünet?!

Figyelt kérdés
2 éve jelentkezett nálam pánikbetegség és az elmúlt 6-7 hónapban új gyógyszeres kezelést kapok amit most abba kellett hagynom hasi fájdalom miatt (mellékhatás). Elötte más gyógyszert szedtem de azt más miatt kellett abba hagynom. Szóval most az utóbbi stádiumban 90 mg-os Dulsevia-t szedtem de a hasi gondok miatt az orvos eggyik percről a másikra elvette tőlem így más fajta gyógyszert kapok ami csak 30 mg. A következő amit kérdeztem tőle nem e lesz emiatt elvonási tünetem?! A válasz egy nem volt, mert hogy a másik gyógyszer helyettesíti... Ma van 5.-ik napja hogy úgy érzem tényleg vannak elvonási tüneteim.. szédülés, szorongás, rossz közérzet, de a legrosszabb az áramütés szerü érzés a fejben, a szemeinél. Mit tudnék ez ügyben tenni hogy ezek az érzések elmúljanak és az elvonási tübetem is csökkenjen? Az orvosom szerint ez egy nehezebb időszak a gyógyszer váltás 3s elmúlik.. hát nemtudom én nehezen tudok ezzel eggyütt élni.. figyelmetlen vagyok, nehezen gondolkozom, a beszédem zavaros.. van valami megoldás?! Illetve normális ez az elvonási tünet?

2019. febr. 4. 17:17
 1/1 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Szia. Nekem is volt gyógyszerváltásom, és nekem is egyik napról a másikra kellett az újból a legkisebb dózissal kezdeni. Kell egy kis idő mire megszokja a szervezet. kb. 2 hét.
2019. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!