Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az miért van, hogy lassan már...

Az miért van, hogy lassan már 4 éve nem tudok elengedni valakit, akibe beleszerettem?

Figyelt kérdés
Az egész viszonzatlan volt,és egyszerűen nem tudom elengedni még most se. Pedig az már nagyon régen volt. De nekem olyan mintha tegnap ért volna ez a visszautasítás.
2019. febr. 5. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan ez a tudatban, mint a testen egy seb, ami nem tud meggyógyulni, mert állandóan újra és újra feltépik. De ha nagyon őszintén tudnál ezzel magadban foglalkozni, felismernéd, hogy ez a ragaszkodás egy saját magad generált lelki seb, rögeszme. Noha semmi köze a szerelemhez, de arra pont jó, hogy ne találkozz az igazi boldog szerelemmel.
2019. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök, csak már több mint tíz éve.
2019. febr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a legkönnyebb úgy elfelejtene, ha szexelsz. És akkor elfelejted. Máshogy nem lehet. Ha folytatnál valakivel szexuális kapcsolatot elmúlna


23F

2019. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elfelejteni*
2019. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!