Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van más is, aki végig szorong...

Van más is, aki végig szorong a munkahelyen, amíg benn van?

Figyelt kérdés
Irodában dolgozom. 26/F

2019. febr. 5. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Végig szorongva nem lehet kellemes dolgozni ha lehet egyáltalán. Miért szorongsz?
2019. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen munkahelyem. Már akkor kezdett fájni a fejem mikor reggel elindultam dolgozni. A vége felé már nyugtatót szedtem, ami azért durva mert soha előtte és azóta se éltem ilyesmivel. Aztán végül fölmondtam. A mostani munkahelyem is stresszes, de legalább nem szorongok. Sokat számít.
2019. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Szorongás gyógyításához javaslom a szomszéd szobából az egyik kolléganőt, aki ezt feloldaná. Nálam bevált.


Ez nem vicc.

2019. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdést igazolandó, a mentőszolgálat kimutatása szerint már vasárnap este megszaporodnak a szívpanaszok a munkahelyi szorongás miatt. Főleg férfiaknál fordul elő a hétfői értekezlet előtti stressz.
2019. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem az volt 3 évig. Már más munkahelyen vagyok, ahol 40 ezerrel kevesebbet keresek, de nem érdekel.
2019. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Nekem hasonló volt az 1. munkahelyem, gyomorideggel mentem be, fel is mondtam 2 hónap után. Most a 2. helyemen vagyok, mindenki nagyon kedves, jó a hangulat, nincs stressz. Minél előbb kezdj el mást keresni, hosszú távon bele fogsz betegedni.

24/L

2019. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A munkahely miatt szorongsz vagy a munka miatt?


Hosszú távon,vagy rövid távon tönkre is mehet az egészséged.


Én biztosan így éreznék,ha bent kellene lennem egy adott helyen.

Folyton azt érezném,hogy megfigyelés alatt vagyok,és elvárások vannak felém.


Valami ilyesmire gondolsz?

2019. febr. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!