Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Tündérhegyről kaphatnék pár...

Bambybamby kérdése:

A Tündérhegyről kaphatnék pár információt?

Figyelt kérdés
Jövő héten fekszem be és lenne egy pár kérdésem. Ha jól értem két épület van. Én csak az egyikben voltam ahol e felvétel történt. Ez a két épület össze van egymással kötve vagy ki kell menni ha az ember az egyikből a másikba szeretne átjutni? Mind két épületben van étkező, társalgó, közösen használt helyíségek? Igaz hogy kimenő nélkül csak az épületek körül lehet sétálni? Ha mondjuk szeretnék egy üveg ásványvizet venni van rá valahol lehetőség? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. febr. 5. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nemtudsz egyikböl a másikba átmenni nyilván csak kivülröl de nemis jellemzö hogy akik az A épületbe vannak nagyon mászkálnának a B-be. Igen vannak a környéken boltok de csak kimenövel mehetsz ki mikor én voltam délután 3tól este 9ig volt erre lehetőség. 2015ben voltam.
2019. febr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A második héttől, ha nincs gyógyszerbeállítás, akkor hétvégéken haza kell menni. Ha szoktál kévézni, vigyél be instantot, mert elég szar az automata: gyakran benyeli a pénzt, vagy rosszul adja ki a kávét. A kaja meglepően jó. Az ágy nyikorog, de ha a keret és a rács közé teszel pl wc papírt, vagy lepedőt, akkor nem. Minden jót!
2019. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha jól értem mind két épületben van étkező, társalgó?
2019. febr. 6. 14:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, de te csak abban ehetsz amelyikben a szobád van.
2019. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ki lesz az egyéni terepautád tudod már? #1es voltam.
2019. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, még nem tudom... mi alapján dől el hogy melyik épületbe kerülök? Egyébként ugyanolyanok vagy az egyik jobb mint a másik? Vagy a betegségektől függ hogy melyikbe kerülsz?
2019. febr. 6. 17:30
 7/11 A kérdező kommentje:
És még egy kérdésecske..a szép új épület büféjében el szabad menni?
2019. febr. 6. 17:40
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Azt nemtudom mitől függ de ugyan az a két épület, gondolom hol van jobban hely. Én a "B" épületben voltam ahol sokkal jobb fej,barátságosabbb emberek voltak mint az "A"ban de ez szerintem csak véletlen volt. Melyik büfére gondolsz? Ha ott fent a Rehabos épületen belülre, oda elvileg nem mert már nem tartozik a T.H. területéhez.
2019. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 7. 17:10
 10/11 husii0809 válasza:
100%

Szia.

Én bent fekszem jelenleg is. Melyik nap jössz?

Szeretettel várunk az ebédlőben nyugodtan keress bárkit, mindenki szivesen fogad. Saját kaját, kávét hozhatsz, kávéfőző, vizforraló van. Első hétvégét bent kell töltened. Egy hét után kaphatsz kimenőt 3-8ig. A személyzet is és a betegtársak is nagyon segitőkészek. Ágyneműt is hozhatsz sajátot. Várunk :)

2019. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!