Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit ajánlotok Xanax helyett?

Mit ajánlotok Xanax helyett?

Figyelt kérdés

Tudom, nem az alprazolam zabálása a megoldás, viszont valami kell, hogy az extrém mértékű szorongásom eltűnjön vagy legalábbis minimalizálódjon. Ötletek?


23/F


2019. febr. 6. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Antidepresszánst.

A nyugtatótól soha nem fog eltűnni.

2019. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan milyen antidepresszánst? Citalopram? Olvastam róluk, és igazából azoktól is megijedtem kicsit.
2019. febr. 6. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet előre megmondani. Majd amelyik beválik. De kb 50-60%-ban már az 1. is jó szokott lenni.
2019. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Őm. Lehet én tévedek, de ti most nem vényre kapható, komoly károkat is okozni tudó gyógyszerekről tárgyaltok úgy, mintha csak gumicukrot akarnátok venni? Vagy ez manapság így megy, hogy gyakorikérdéseken portyázó laikusok, akik valszeg azt sem tudják, mik azok a benzodiazepinek, vagy mi a különbség az antidepresszáns és antipszichotikum között, megbeszélik egymás között, amit egyszer véletlenül hallottak a szomszéd Arankától, aztán bemegy az illető a pszichiáterhez, elfingja magát, az meg már írja is a kívánt szert? Nem semmi basszus... más balek meg 11 évet tanul ezért a tudásért, nektek meg elegendő pár szabad perc a gyakorin... idióták. Nem véletlenül van szükségetek gyógyszerre, én sem tudnám mihez nyúljak, ha ilyen ostoba lennék.
2019. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
*ilyen
2019. febr. 7. 10:21
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es

Az ugye fel sem merül benned, hogy azért válaszoltam, mert én is szedem az AD-t ugyanerre évek óta?

2019. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#7: Hagyd a fenébe, ez valami troll lehet vagy tényleg ilyen síkhülye.
2019. febr. 7. 10:43
 8/9 anonim válasza:
Tensiomin vagy Amplomidin-Teva
2019. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ezek vérnyomáscsökkentők. Mivel a xanax is az, ajánlottam másikat :D
2019. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!