Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért gondolom így? Ez depress...

Miért gondolom így? Ez depresszió?

Figyelt kérdés
Születésem előtt sokkal "jobb" volt minden,mint most ebben az életben. Ott nem volt idő,nem láttam,nem éreztem,nem gondolkodtam,nem hallottam semmit. Nem történt semmi.
2019. febr. 9. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez depresszió és menjél orvoshoz és pszichológushoz.
2019. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből csak azt lehet megállapítani, hogy jó lenne, ha pszichológussal beszélgetnél, segítséget kérnél tőle, biztosan vannak problémák, nehézségek életedben, melyeket nem tudsz megoldani. Ez előfordul, kérj segítséget.
2019. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is bánom hogy megszülettem.. Igen az, legalábbis ha egyedül vagy és ilyen gondolataid vannak
2019. febr. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mennyi ideje gondolod így? Hány éves vagy? Kicsit részletezd. Ez lehet átmeneti szomorúság, vagy csak fejlődés kérdése. Mi válthatta ezt ki belőled?

Ennyi részletből nagyon nehéz valamit kideríteni, pláne egy betegséget diagnosztizálni.

2019. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!