Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnak is volt a szüleinek...

Másnak is volt a szüleinek ilyen mániája, hogy akármilyen beteg volt, ő csak "bolond"?

Figyelt kérdés

Meg közölték, hogy "menj csak orvoshoz, legalább kiderül rólad, hogy bolond vagy"...


Ja meg amikor drogosoztak is, mondtam, hogy még egy ilyen lesz, elköltözöm, "menj, majd mindenkinek elmondjuk, hogy bolond vagy"...


Ja meg amikor megvertek, akkor is ment, hogy "bolondnak úgysem hisznek".


Ezek pszichopaták. Mindegyik igaz. Állandóan az a mániájuk, hogy "bolond".


2019. febr. 9. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az én szüleim is ilyenek.
2019. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek nem hiszik el, hogy tényleg beteg vagyok, mindig azt mondják, hogy "nincs neked semmi bajod, csak bolond vagy"
2019. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehéz teljeskörűen véleményezni, de a szülők biztosan nem normálisak.
2019. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberek sajnos soha nem változnak meg, akkor sem, ha nyíltan szembesülnek a valósággal. Ha eléjük tennéd az orvosi véleményt, akkor az orvos is "bolond" lenne, hidd el. Azt tudom tanácsolni, hogy minél előbb zárd ki őket az életedből, kültözz el, és redukáld minimálisra vagy nullára a kommunikációt.
2019. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól hangzik az utolsó vélemény, kár, hogy a költözés nem olyan egyszerű.....súlyos anyagiak kellenek hozzá
2019. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy másnak is vannak ilyen zakkant szülei....


Anyám a rosszabb...

2019. febr. 9. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!