Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretem nézni, ahogy a...

Szeretem nézni, ahogy a mosógépből kijön a koszos víz, ez beteges?

Figyelt kérdés
Ilyenkor látom, hogy mennyi kosz kijött a ruhákból (bár gyakran csalóka a kép, mert a festékből is jön valamennyi) és jó érzéssel tölt el, hogy ez a sok kosz már nincs benne. Meg azért is megnézem, mert ilyenkor visszaigazol arról, hogy igenis érdemes volt kimosni a ruhákat, mert tényleg jó koszosak voltak már, tehát nem fölöslegesen tettem bele.
2019. febr. 16. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem beteges:)
2019. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig a pontig nem beteges amig ezt a "programot" akarmikor kitudod hagyni. Az gaz ha peldaul lemondasz egy talalkozot vagy mas fontosabb dokgodat elhalasztod csakhogy megnezd a folyamatot. Nem irtad le hogy ez mennyire fontos tevekenyseg tehat ezert nem tudom. Amig csak egyszer egyszer bemesz es megnezed vagy ha idod van ra akkor az nem gaz.
2019. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak 1x 1x megnézem, de bevallom volt olyan, hogy direkt dugót tettem a kádba, hogy ha nem vagyok ott lássam mennyire volt koszos a víz.
2019. febr. 16. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én is mindig megnézem, de más dolgokat is szeretek nézni, ahogy tiszták lesznek, pl. ha lemosom valamiről a koszt, vagy felmosom a padlót.
2019. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jah, a másik kedvencem amikor felmosás után kiöntöm a felmosó vizet és látom, hogy jó barna.
2019. febr. 16. 17:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Néha legszívesebben az egész lakást lemosnám valami magasnyomású autómosóval és nézném, hogy milyen koszos víz folyik össze középen. Jó lenne olyan házat építeni ahol ezt meg lehetne csinálni. Sokkal egyszerűbb lenne a takarítás.
2019. febr. 16. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:
En azt szeretem nezni amikor pl port torlok es tiszta lesz a szekreny vagy ha egy zsirosabb edenyt mosok el es utana csillog-villog, nem beteges. Szeretjuk a rendet es a tisztasagot ennyi es azt ha valami elottunk valtozik meg, tisztul
2019. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hál istennek, nem csak én vagyok ilyen "beteg" :)
2019. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!