Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha engedélyeznék az eutanáziát...

Ha engedélyeznék az eutanáziát, akkor sok ember lenne öngyilkos?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről?
2019. febr. 17. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de tutira nem máról holnapra lehetne végrehajtatni vagy hogy mondjam. Szóval hosszú lenne az átfutási ideje, hogy tényleg átgondolt megyen meg kivizsgálnák a pszichiátriai előzményeket. De szerintem lennének egy páran :(((
2019. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel azt nem lehet csak úgy kérni, kivéve ha valaki gyógyíthatatlan beteg, meg kell hozzá egy csomó szakvélemény, engedély stb. ezért nem.
2019. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De miért kell belerángatni mást is? Ott egy doboz gyógyszer, ott a kötél, a kés...

Komolyan nem értem..

2019. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hí de gonosz vagy kedves utolsó. A kutyának is joga van szenvedés nélkül meghalni, embernek nem? Hol itt a logika?
2019. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó. Ha eutanàziát hajtanak végre, az miért öngyilkosság? Hisz valaki más teszi meg.

Meg amúgy is... most minden 15 éves szerelmibánatos tinit megölnének így... akkor meg az lenne a baj, hogy kihalunk. :D

Viszont, ha saját kezükbe adjuk a döntést, 99%-a nem merné megtenni. :D

2019. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Se tini nem vagyok sem szerelmes. 32 éves felnőtt férfi vagyok, aki eddig tanárként dolgozott, de egy súlyos beteg lettem 80 százalékos rokkant lettem. Úgy mozgok mint egy 80 éves, a műtétet nem akarjàk vállalni mondvàn nagyon kockázatos de így meg létezni nem tudok. Nem tudok dolgozni, ami miatt értèktelennek érzem magam, nagyon rossz ez lelkileg így nem látom értelmét élni. Ráadásul fàjdalmaim vannak és nagyon nehezen mozgok. Hát ez van. Gyerekem hála Istennek (az állapotom miatt hála Istennek hogy nincs) nincs. Nem csak tiniknek lehet bajuk.
2019. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó, szóval nem értetted, amit írtam. Nem baj, engedd el.
2019. nov. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!