Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy teljesen tönkremeg...

Lehet, hogy teljesen tönkremegy az életem? Esetleg a pszichiátriára kerülök?

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből az írásból aztán sokat meg lehet tudni.
2019. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Legalább attól függne, milyen élethelyzetben vagy, csak azt nem írtad le.
2019. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
nem tudható
2019. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Leginkább nagyon magányos vagyok.

Vesznek körül emberek (nekem még sok is, amennyi), de valahogy pont én nem mesélhetek. Ha panaszkodok, azt éreztetik, hogy nem joggal teszem ezt és igyekeznek rövid úton a szavamba vágni és a saját panaszukat árasztani rám.


Úgy érzem, a környezetem kb nem is tud rólam semmit se. Annyira nem érdeklek senkit, csak alkalmi lelki szemetesládának vagyok jó.


Egyik szülőmtől félek, hogy keresztbe tesz vagy bántani fog.

A másik pedig beleszól az életembe, úgy kezel, mint egy pisist, közben szerintem felelősségteljes vagyok és nem szolgálok rá.


Az életem nem halad, illetve de: visszafelé.



Se testileg, se idegileg, se lelkileg nem sokáig bírom már ezt az egész magányt, kilátástalanságot, reménytelenséget és teperést.


Gyűlölet az van már bennem bőven. Idegbaj is.

2019. febr. 20. 15:05
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, kb erről beszélek, itt se válaszolt senki.

Maradjak egyedül az érzelmeimmel, félelmeimmel, döntéseimmel a sz.r munkahelyemen és a túlhajsolt napjaimban.

Majdcsak összeverek valakit vagy összeomlok magamban.

Fél lábbal a pszichiátrián, fél lábbal a börtönben, de jó így.

2019. febr. 21. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!