Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagy ennék egész nap, vagy...

Vagy ennék egész nap, vagy nem ennék egész nap. Ez miert van?

Figyelt kérdés

Anorexias voltam, 3 evvel ezelott. Azota egeszsegesen taplalkozok merem a kajat es edzzek mellette. Tortent egy nagy csalodas az eletembe ami miatt az evesbe menekultem. Imadok enni. Semmi rossz minosegu etelt nem eszek.Tudjatok,zoli, gyumi, csirke, tk. dolgok, sajt stb. Nem eszek se cukrot, se zsírt es kenyeret. De kivanom az egeszseges eteleket semmi mast. Viszont felek ha sokat eszek elhizok ezert egesznap azt varom hogy ehessek. Mindent meg tervezek mit es hol fogok enni. Persze ha tarsasagba vagyok szorongok kozbe. Meg volt, hogy megtiltottam magamnak hogy egyek es hogy CSAK es kizaarolag akkor egyek ha ehes vagyok. De egesznap az evesen jar az eszem.Viszont ha elfoglalt vagyok, van mkt tenni, meg jon a motivaciom, jobb a kedvem egyaltalan nem akarok enni es alig alig eszek. Vagy ha pl nagyon stresszes vagyok azt erzem hogy tele vagyok es nincs kedvem enni.

Nem vagyok elhizva 156cm 46 kg vagyok, sportolok mellette ugye. De ugy erzem az eletem masbol se all ki, mint főzés evés kondi.Nagyon szorongos tipus lettem, és miota tortent egy törés az eletemben semmi motivaciom, alig van eletkedvem. Ezekmiatt meg vegkepp , hogy az evés vagy nem evés uralja az eletem. Ha eszek felek hogy hizok ha nem, felek hogy fogyok. Vagy ha nem edzzek felek hogy rossz lesz az alakom.Miert van ez velem, valaki segitsen..?


2019. febr. 22. 19:52
 1/1 anonim válasza:
Ohh drága, hát ez nem hangzik túl jól! Úgy tűnik, nem sikerült kigyógyulnod még az evészavarodból. Szerintem érdemes lenne egy pszichológust felkeresned, hogy együtt tudjatok dolgozniba problémádon. Sok sikert❤️
2019. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!