Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt, akinek nem használt a...

Girlll3 kérdése:

Volt, akinek nem használt a pszichológus?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy csak azért hallgat meg, mert ez a munkája, nem is fogad el igazán. Pont az a problémám, hogy nincsenek emberi kapcsolataim és igazából itt sem élek meg semmi újat, hogy elfogadnának. Volt már más is így? Máshoz kezdett el járni?

2019. febr. 26. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy pszichológusom,de az nem segített. Azóta nem voltam másnál,mert azt gondolom,hogy egy másik se tudna segíteni,így értelmetlennek tartom.
2019. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak rossz pszichológusok, ha úgy érzed nem segít váltani kell. De ha csak annyi a gond, hogy beszélgetnél valakivel, írj és beszélgessünk. Az ingyen van :)
2019. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már "elfogyasztottam" pár pszichológust, tényleg csak annyiból volt jó, hogy ott és akkor le tudtam vezetni némi feszültséget a gondolataim kibeszélése által, hosszabb távon nem mutatkozik pozitív hatás. Persze szokták mondani, hogy félig a páciens a felelős a sikertelenségért, szóval lehet, hogy velem van a baj (ebből a szempontból is), nem tudom.
2019. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már jártam néhánynál. Azt hiszem van, akin nem tudnak segíteni, például rajtam.
2019. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a pszichológusnak nincs terapeuta képzettsége, nem az a dolga, hogy gyógyítson.

A terápiához posztgraduális képesítés szükséges! Ha csak meghallgat, vagy beszélgettek, az még nem terápia.

2019. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!