Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen lelki probléma?

Ez milyen lelki probléma?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akibe nagyon bele voltam zúgva.Csak hogy ő elutasított lassan fél éve és nem bírom elfelejteni. Ha eszembe jut hogy lehet a kinézetem miatt utasitott el mindig bárhol vagyok elkezdek sírni, vagy ha csak arra gondolok hogy milyen rondának hiszem magam elkezdek sírni.Mostanába nagyoj depressziósnak érzem magam alig mosolygok, és gyakran rámjön a sírhatnék
2019. febr. 27. 20:54
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem önbizalomhiányod lehet, azok alapján amiket írtál. Pedig hidd el egy fiú miatt nem kéne hagynod, hogy ez eluralkodjon rajtad és rosszul érezd magad. Egyáltalán nem lehetsz benne biztos, hogy a külsőd miatt utasított el. Sőt az is lehet, hogy kedvelt, de más oka volt, mondjuk nem állt még készen erre, vagy lehet az ő helyzetében nem kezdene kapcsolatba, mert elfoglalt. Meg különben is, gyakran előfordul, hiába néz ki valaki nagyon jól, valahogy neked pont nem az eseted. Szóval szerintem ne rágódj ezen, mert tényleg értelmetlen és kár érte.

2019. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2019. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te bolond vagy te lány :D Azért mert egy hülye srác akinek a külső a lényeg h minél nagyobb ribi legyél, nem tetszettél neki ezért őrülsz meg? Én se találtam emg 18 évesen senkit aki szeret, folyton csak a csalódás, ha valaki picit kedvel tuti több 100 kilóméterre lakik, gyűlölöm magam évek óta ki se mozdulok és a magány miatt öngyilkos leszek. És te lány létedre egy hülye fiu miatt csinálod ezt? Biztos gyönyörű vagy, de belül kell jónak lenned, önmagad legyél ez a lényeg és meg fog szeretni valaki.
2019. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja te srác vagy. :D

Úgy fogalmaztam hogy közbe azt gondoltam lány vagy. xd

Mindegy, így is érvényes amit írtam. ;)

2019. febr. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1:33 nem ide akart jönni xd
2019. febr. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pedig csaj vagyok halo :D
2019. febr. 28. 05:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező ez a komment elvileg nekem jött valahol, privátba megírta :P Amit meg irtam az igaz. Egy hülye fiu miatt ne csináld ezt magaddal. Én más vagyok nekem sose lesz barátnőm ez már szinte fix, de te nem vagy egy nyomorult senki!
2019. febr. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!