Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszergondolatok?

Kényszergondolatok?

Figyelt kérdés

Pár napja tört rám egy nagyon eros panikroham, elvitt a mento meg ilyesmi, aztan elkezdtem egyre jobban szorongani, feltem, hogy megint rosszul leszek stb...most pedig megjelentek a kenyszergondolatok, felek, hogy bantok valakit, vagy magamat, pedig tudom, hogy nem tennem meg, felek hogy elvesztem az onkontrollt es hogy meg fogok orulni, nem akarok masokat bantani, mostanaba eleg sok gyilkossagot hallottam a tvbe meg igy olvasva hirekbe, szornyu felek hogy enis ilyen leszek, pedig tudom hogy nem lennek kepes ilyesmire. Par napja van meg ez, elmulhat esetleg? Nagyon felelmetes😭😭

17 eves lany vagyok nem szeretnek beteg lenni, elni szeretnem az eletem



2019. márc. 3. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezeletlenül a pánikbetegség elmúlhat ugyan, de biztos, ami biztos én a helyedben elmennék a háziorvoshoz, csináltatnék egy teljes labort, és kikérném a véleményés, hogy merre tovább.


Az OMSZ illetve a kórházi SBO nem talált nálad semmit? Tehát EKG jó pl?

2019. márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vettek vért, csináltak Ekg-t, mellkasi röntgent, minden eredményem rendben van! Mellkasi ctre megyek majd meg kedden
2019. márc. 3. 09:03
 3/3 anonim válasza:
Ha renben vannak az eredmenyek akkor el kell menni pszichoaterhez elmeselni ezeket a panaszokat es ha tenyleg baj van es ugy latja akkor kapsz gyogyszert . De a leghatekonyabb azt mondjak a pszichoterapia . En is jarok mert nem reg szorongas jott ram de mar olyan durvan hogy felkelni sem tudtam.
2019. márc. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!