Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan zajlik a szociális...

Hogyan zajlik a szociális fóbia kezelése?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan aki ebben szenved és kezelésre jár ? Pontosan hogyan zajlik ?

2019. márc. 11. 04:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En csak gyogyszeres kezelest kaptam
2019. márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Jó esetben: Hipnózisban belevisz olyan helyzetekbe, ahol megéled a fóbiás szorongást (pl.: verset mondasz társaságban), és azonnal fel is oldja a rossz érzést. 10 - 30 alkalom lehet szükséges hozzá.
2019. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Gondolkoztam már ilyenen.
2019. márc. 11. 22:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Valahogy igy

[link]

2019. márc. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Buttersnél nem a szociális szorongását kezelték ki, hanem Cartmanról azt hitte, hogy szellem és így vizsgálták ki.



Magyarországon jellemzően sehogy nem gyógyítják a szociális szorongást, sok esetben meg csak rontanak rajta a szakemberek és a maradék önbizalmat is elveszik. A tüneteit szokták kezelni valamilyen gyógyszerrel, így le van tudva.

2019. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyébként biztos hogy sz..rt se érnek sajnos a mindenféle pszichodokik, mert mióta engem is agyon diagnosztizáltak azóta már azon is görcsölök hogy azok mit mondtak. Szóval legjobb ha magad oldod meg a problémád.
2019. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!