Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik antidepresszáns gyógyszer...

Akik antidepresszáns gyógyszert szedtek/szednek nektek milyen pozitív változást sikerült elérni vele?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem,pozitívan hatott a depressziómra. 2 hét után jobb lett a hangulatom,és nem voltak suicid gondolataim.
2019. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rengeteget enyhített a nagyon súlyos depressziómon, igazából csak antidepresszánssal vagyok képes emberként funkcionálni, másként felkelni sem tudok, pszichoterápia ide vagy oda. A szedése mellett normális életet tudok élni, és ami nekem még hatalmas dolog, hogy tompította a túlérzékenységemet, vagyis már nem sírok mindenen amit csak meglátok.
2019. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elmúlt tőle a szorongásom és a pánikbetegségem.

Egészségesekre is van hatása: zagyvaságokat beszélnek össze róla, hogy nem ér semmit.

2019. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Nagy baromság! 2013 óta eddig szedtem 3 félét. 2013-2016-ig coaxilt na az végtelenül rossz volt a depressziómat, szorongásomat és személyiség zavaromat alig javitotta mellette a mellékhatások hogy fogytam.

2016-2018-ig brintellix az ég rosszabb volt bár nem voltam depressziós de hiztam 10 kilót és állandó hányinger. A legmodernebbnek mondják pedig egy ócska sz*r

Most pedig 2018-óta szedek scippat amitől megint hizok mint egy disznó más mellékhatása nincs. Nem szorongok, depresszióm sincs de érzéseim se. Sirni nem tudok amióta szedem keringek mint gólyafos a levegőben és csinálom a munkám, szórakozni járok de már nem olyan intenziv érzésekkel mint előtte.


Szóval egy nagy baromság az összes anti depresszáns és leszokni róluk szinte lehetetlen. Scippat három napig nem vettem be idegbeteg voltam, dühöngtem, zokogórohamai voltak, remegtem és szinte mindenkivel összevesztem. Aztán orvos azonnal visszaállitott erre a gyógysz*rra azóta meg szedem de minek én se tudom.

2019. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

En scippat szedtem 5 honapig, mindenki tudta nelkul hagytam abba.

Pszihozisom is volt elotte, tehat halucinaltam hangokat hallottam meg minden... Ezutan kovette egy pszihotikus depresszio, csak azert nem oltem meg magam, mert sajnaltam volna a szuleimet, meg feltem hogy a halal utan ha van valami, akkor valami rossz helyre kerulok...

Erzelem mentes vagyok, ha erzek is valamit akkor az rossz erzes, de idonkent mar erzek jot is ilyen 5 10 percekre xD


en eszre se vettem hogy abbahagytam, ugyan olyan szar volt azzal is, mint nelkule. Picit talan javitott.

Titokban abbahagytam, inkabb erzem magamat szarul, mint droggal picit jobban. De azt nem ajanlom senkinek hogy csak ugy abbahaggya mint en, mert felerosodnek az ongyilkos gondolatok es tragediahoz vezethez...

Ha azzal kepes vagy elvegetalni, akkor inkabb szedd, ha esetleg meg jol is erzed magad az jo nagyon.

2019. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De utolsó akkor mi a megoldás? Nekem is a kezemben a recept. Escitil. Nem merem kiváltani, de gáz amiben vagyok. Fyton szédülök és felkelni is alig van erőm plisz pánikrohamok.
2019. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem akarom folyton megölni magam, kicsit jobb az alap hangulatom. Persze sokat kellett próbálgatni, mire végre olyat találtunk, ami egyrészt segít is, másrészt nincs semmi mellékhatása. Az előzőektől inkább rosszabbul lettem, mint jobban.
2019. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Utolso elotti, fogalmam sincs hogy mi a megoldas... En is nagyon motivalatlan vagyok, ma is fel egykor keltem, mert nem volt miert kikelni az agybol, semmihez nincs kedvem. De nekem igyvolt a Scippaval is, ami lenyegeben ugyan az mint az Esticil, mert a fel ev alatt volt hogz nem adtak Scippat, es azt mondtak h az Esticil ugyan az.

Ha lenne erod testmozgashoz, futni uszni, az jo lenne.

De ne egy random hozzaszolora hallgass, hanem ahogy te es az orvosod jonak latja.

En a Scippatol tenyleg csak hiztam mint a diszno, etvagyat csinalt, de ugyan ugy szartam mindenre.

2019. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs orvosom. Mivel egyszer jártam nála felírta az escitilt és közölte ha nem szedem akkor felesleges a terápia is és esélyem sincs jobban lenni. Meg hogy nincs vesztenivalóm vele. Elolvastam a betegtájékoztatóját éd úgy gondoltam ilyen helyre nem megyek vissza többet ahol lehúznak a wcn és szerintük egy ilyen mellékhatásokat felsoroló gyógyszerrel nincs vesztenivalóm. Anyjukat! Mondjuk egyedül élek, ha kijön valami durva mellékhatás mi az istent csinálok? Az orvosra nem számíthatok. Meg nekem megvannak az okok. Ptsdm van. Az emlékeimet nem fogja eltűntetni a tabletta. Szebbnek sem fogom látni a rémképeket.....nem tudom mi a megoldás. Nagyon el vagyok keseredve. Mindig fáradt vagyok és kába és szédelgek....stb.
2019. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ketfele antidepit szedek, nekem kellett 2 honap mire bealltak addig szornyu volt.

Azota nincs panik, se szorongas, se massziv alvaszavar, azota minden jobb.

Mondjuk az orom es szereteterzest letompitja de epp ez a cel, hogy ne robbanjak ki allandoan a sok erzelemtol.

2019. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!