Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Viselkedett már veletek...

Viselkedett már veletek megalázóan pszichiáter?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi történt?

2019. márc. 12. 22:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
29%

Itt mindenki A. É.hoz jár? :)


Nem aláztak meg feltétlenül, de többször előfordult, hogy azt mondták, hogy "na, az {a mellékhatás} biztos nem a gyógyszertől van". De, attól volt. És amikor elhagytam (persze kaptam helyette mást), akkor elmúlt.

2022. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
14%
Biztos a hangok mondták.
2022. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
15%
9-es hozzászóló, ha nincs panaszod, miért nem kérsz elektronikus receptet? Ha meg dühös vagy, miért nem mondod meg? Nyilván látja rajtad a dühöt, miközben azt mondod, jól vagy. Hát ez bizarr...
2022. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
9-esnek: én betelefonálok az előjegyzési időpontomban amikor nincs panaszom, és elküldik a receptet. Nem a doktornő adja az előjegyzési időpontokat, hanem az asszisztensnő.
2022. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
Szó szerint azt mondta nekem. Ezen nincs mit ragozni. Igazi paraszt.
2022. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Velem sem elsore volt gyoker… nem normalis az a no egyszeruen! Velem az volt a baja hogy hozza jartam, de kozben videken korhazba kerultem a pszichiatriara 1 honapra. Utana ujra mentem hozza es zokon vette amiert eltuntem. Es kozolte hogy akkor jarjak orvoshoz videken es egyszeruen kitessekelt. Egyebkent o az egyetlen pszichiater akinek a rendelesen lattam par duhongo pacienst kijonni. Azt hittem veluk van a baj, amig nem gyokerkedett velem is.
2022. máj. 7. 15:15
 17/20 anonim ***** válasza:
A szóhasználatod ugyanolyan, mint aki a környékünkön lakik. Titkolom előtte, hogy én is odajárok. Csak féláron tudnánk eladni a házunkat, miattad. Nincs olyan nap, hogy ne hallatszódna át, amit rendezel.
2022. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam azon, hogy a XVII. ker.-be költözöm, de atyaég, kik laknak ott. Tisztára Criminal Mind.
2022. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is nagy szenvedést okoz egy ilyen környéken lakó, pusztul minden. Persze joga van nem szedni a gyógyszereket és mindenki más szív miatta. A doktornő olyan kedves, segítőkész.
2022. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Ambrus doktornő minden, csak nem kedves és segítőkész.

Aki teheti messzire kerülje el, ha lakóhelyed alapján hozzá tartozol sok jót ne várj.

Az szerintem mindent elmond, hogy a doktornőnek akivel váltva dolgoznak, sokkal több betege van, nem is engedik hogy átkérd magad hozzá, pedig mennyivel kevesebb embernek okozna szenvedést ez az empátia hiányban szenvedő nő.

febr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!