Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanaxtól híztatok?

Xanaxtól híztatok?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kèrdezem akik régóta szedik. Igen, tudom, nem szabad sokáig szedni. Sajnos rajta felejtett az orvos és most próbálok leszokni róla. Nálam nagyon nagy hízást eredményezett. 15 éve szedem +20 kg és mostanában ha csak beveszem, azonnal felpuffad a gyomrom. Konkrétan úgy nézek ki mint egy 9 hónapos terhes nő. Más is járt így?
2019. márc. 16. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam,csak nekem annyira növelte az étvágyamat,hogy fél év alat +24 kg-t szedtem fel...Hát,így jártunk.Egyébként már abbahagytam.
2019. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem nem megy a leszokás. Ahogy abba hagytad, lementek a kilók? Egyszer letettem kb. 1 évig nem szedtem. Èrdekes, hogy alig volt megvonási tünetem akkor. A kilók szinte lezuhantak rólam. Aztán voltam olyan ostoba, hogy ujra kezdtem, egy rossz élethelyzet miatt. Most már tudom, hogy rossz döntés volt
2019. márc. 24. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!