Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyton kontroll vizsgálatokra...

Folyton kontroll vizsgálatokra kell mennem súlyos betegségek "gyanújával". Hogy tudnám emelett megőrizni a nyugalmamat és jókedvemet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen eljutottam arra a pontra, hogy nem bírom tovább. Hogy már nem akarok több orvos látni, több viszgálaton részt venni. De ugyan akkor még meghalni sem akarok, ezért úgy érzem nem tehetem meg, hogy kihagyom a kontrollokat. De teljesen ki vagyok tőlük készülve idegileg. Már előtte hetekkel mindenfele tüneteket produkálok a felelemtől. Hasfajás, rossz közérzet, szédülés, sírógörcsök, nem tudok alidni...félek, hogy eljön az a pont, hogy nem bírom tovább és egyre inkább úgy érzem nem tudok így élni. Még megbeszélni sem tudom senkivel mert nem akarom kikészíteni a környezetemben élőket. Fogalmam sincs mit csináljak, hogy másképp éljem meg ezt az egészet. Nagyon el vagyok keseredve.

2019. márc. 18. 13:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Képzeljétek a mi nappal vége lett. Az orvosom úgy ítelte nem kell többet mennem. Vár az élet.....🙂
2019. márc. 21. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!