Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan enyhítsem a félelemérze...

Hogyan enyhítsem a félelemérzetet?

Figyelt kérdés
Pirofóbiás vagyok (tűztől való félelem) már kiskorom óta, de mostanában nagyon elfajult a helyzet. Lefekvés előtt minden konnektort leellenőrzök hogy ki van e húzva aztán ezt többször is megismétlem. Egész nap félek, újjabban nem csak a tűztől, főleg iskolában. Attól félek, hogy akaratlanul valami olyat mondok amit nem kéne, hogy társaságban elvesztem az önkontrollt, megőrülök. Ezen kívül nem érzem magam olyan jól társaságban, csak közeli barátokkal. Főleg az osztályban nem érzem jól magam. Sokkal jobban izgulok a dolgok miatt mint amennyire kéne, az általános dolgok miatt is. (pl. vérvétel, betegségek) A szüleimnek elmondtam, de nem mondtak rá semmit. Szerintem egy pszichológus tudna segíteni nekem, de anyáék szerint hülyeség. Mit csináljak?

2019. márc. 22. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
2019. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyógynövények segítségével.
2019. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!