Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagy szemétség a nárcisztikus...

Nagy szemétség a nárcisztikus ex barátomnak a családtagjait is tiltani a szociális médiában?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Miert lenne?

Azt tiltasz, akit akarsz. Foleg ha egy narcisztikussal eltel egyutt es minden koteleket el akarsz vagni tole es ebbe neked beletarzoznak a rokonai is, akkor tiltsd le oket.

Hasonlo helyzetben en elsore letiltok szinte mindenkit, aztan fel ev mulva feloldom es aki akar bejelol ujra.

Vagy ha van olyan akit amugy kedvelsz csak nem szeretned, hogy rolad valamit is az exednek vissza.ondjon akkor ne tiltsd csak jelold "ki" az ismeroseid kozul. Ezt nem veszik eszre legtobben ha pedig idovel feltunik nekik, akkor kegyes hazugsagkent azt is mondhatod jaj nem tuom hogy kerultel ki az ismeroseim kozul..vagy amikor keri, hogy az ismerosod lehessen addigra higgadtabb fejjel el tudod donteni vajon tenyleg akarod, e hogy az ismerosod legyen.

Ha meg csak az a celod, hogy az exed rokonai ne lassanaktoled semmit es te se olvass toluk semmit akkor ezt kell csinalni: 1. poszt kozzetetelekor ismerosok kiveve....ide bezeszed a rokonsagat es kesobb mindig ezzel a beosztassl osztasz meg barmt is. Ezt ok akkor nem lathatjak. 2. A eokonok koveteset leallitod, igy nemlatsz toluk semmit a hirfolyamodban. Es ennyi.

2019. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szemétség. Az első a te mentális egészséged. Én is letiltottam mindenkit, akit ismerhet.
2019. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy ne jusson információhoz rólad senkin keresztül.
2019. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már miért lenne szemétség? Én is ezt tettem. Meg kellett védjem magamat.
2019. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!