Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne kevésbé fontos...

Hogyan lehetne kevésbé fontos ez a személy?

Figyelt kérdés

Egy barátom újdonsült párkapcsolata és rengeteg munkája miatt szinte teljesen kikerült az életemből. Nagyon hiányzik napi szinten, és azt hiszem ez már egészségtelen. Sírok, vagy ideges vagyok, szorongok, mert nem beszélgetünk már, régen nagyon sokat segített ez nekem. Tudom hogy túl fontossá teszem magamnak, és nem is hibáztatom semmiért, de nagyon fáj a hiánya. Hogy lehetne kevésbé fontos, hogy tudnám csak elfogadni, hogy most átmenetileg, vagy akár örökre, de csak keveset beszélünk?


Hamarosan pszihológushoz fordulok, mert ez már akadályoz a mindennapjaimban, az a baj, hogy munkahelyen kicsit felettem áll, teháthogy valamiylen szinten tekintélyzemély is a számomra, nem tudom mi gabalyodott így össze bennem, de valamiért szükségem lett rá, hogy jól legyek, ami szintén rendkívül irracionális gondolat, mégse tudom megszüntetni a ragaszkodást. Mi segíthetne ki? Vannak barátaim, párkapcsolatom, rengeteg szeretetet kapok, van kihez szólnom bőven, mégis valamiért kiemelten kell nekem az ő figyelme.


2019. márc. 27. 19:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!