Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi a megoldás?

Szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, látszólag minden rendben van velem, de valahogy úgy érzem még se. Anyám iszik már középiskolás korom óta kb. A családom ezt nem veszi észre vagy egyszerűen nem vesz róla tudomást, ezen felül még van szeretője is. Én ezt végignéztem gyerekként egészen mostanáig. Mostanában nem találom a helyem a világban, már végzős egyetemista vagyok de úgy érzem kóros önbizalomhiányom van. Néha már a depresszió jeleit érzem magamon úgy érzem nincs értelme az életemnek. Nem volt még hosszabb kapcsolatom, mert nem tudok megbízni a nőkben és nincs önbizalmam kezdeményezni. Ugyanez a helyzet más esetekben is hogy nincs egyszerűen meg bennem az a tudat, hogy ezt meg tudom csinálni vagy hogy elérhetek valamit.

A környezetem és a barátaim ebből persze csal annyit látnak, hogy az utóbbi két évben fogytam 10 kilót meg hogy nyúzott az arcom. Igazából ezekről a problémáimról nem is mertem még senkinek beszélni 25/F


2019. márc. 28. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Megoldás lehet, hogy nem az anyáddal foglalkozol, hanem a saját életeddel. Ha még otthon laksz költözz el és ne nézd anyád önpusztítását. Az az ő élete a tiéd meg olyan lesz amilyenné varázsolod magadnak.Nem kéne annyit gondolkozni. Mert a saját gondolataidtól vagy rosszul. A világ nem olyannak lát mint te magadat. Ismerkedj lányokkal. Mi történhet? Max elutasítanak és ugyan úgy egyedül leszel. Szerintem meg fogsz lepődni és nem fognak. Aután nem bízol bennük? És akkor mi van? Ritkán veszi feleségül az első barátnőjét valaki. Ne gondolkodj előre, ne döntsd el előre mit fogsz érezni egy lány iránt akit még nem is láttál. Ismerd meg, legyél vele ha tetszik, aztán majd alakul. A bizalom is alakul....nem kell előre pánikba esni.
2019. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz. Én is a költözésen gondolkodom és a pszichológuson.
2019. márc. 28. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!