Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék kimászni ebből...

Hogyan tudnék kimászni ebből a gödörből?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Fogalmam sincs, hogy hogyan kezdhetnék bele...

Úgy hiszem, elvesztettem az irányítást az életemben.

Egy teljesen átlagos lány voltam. Jól tanultam, mindig időben voltam otthon és semmi rosszat nem csináltam.

Minden decemberben kezdődött el azzal, hogy a barátaim kiközösítettek maguk közül.

Nem tudtam mi tevő legyek. Aztán befogadott egy kevésbé jó társaság..

Ekkor elkezdtem cigizni és inni. Mostanra már napi szinten elszívok egy dobozzal, és heti szinten lerészegedem.

Az i-re egy este tette fel a pontot. Egy hónappal ezelőtt minden rossz érzés nélkül elmentem bulizni. Iszogattunk, és volt egy ital, amit nem én vettem, de megittam. Kábítószer volt benne, amiről nem tudtam..

Kimentünk cigizni, majd megjelentek a végzősök körülöttem. Négyen voltak, és elvittek egy sikátorba. Meg akartak erőszakolni.

Ezt mind megtudták a szüleim, és engem hibáztattak. Nem azt mondom, hogy nem én vagyok a hibás, mert de. De jobban esett volna egy "üljünk le, és beszéljük meg", ahelyett, hogy minden "olyan" illető szót hozzám vágnak.

Azóta is minden nap nézhetem a végzősöket. Annyira megbámulnak, vagy éppen keresik a tekintetem, hogy hányingerrel küzdök az iskolában.


Elkezdtem magam vagdosni, és az öngyilkosságon gondolkodom. Mikor felhúztam a pólóm, és megmutattam a hasam a legjobb barátomnak, ennyit mondott: "Mi a f..z, te g...i. Na csá."

Ezek után már végképp nem látom a kiutat.

Hogyan szabaduljak ki a sötétségből, ami körülvett?



2019. márc. 30. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell hagyni a tàrsasàgot, a végzösök elmennek év vegen. Azt nem irod hogy te mennyi idos vagy, mennyi van meg a sulibol. Esetleg iskila valtas. Nekem az a velemenyem, nem feltetlen kell valakikhez tartozni. Az se irod miert kozositettek ki. "Csak erot kell venned magadon, es arra a lanyra gondolni aki voltal, es aki most vagy. Merlegelni neked melyik szimpatikusabb. Keresni egy embert akiben megbizol, aki segit, melletted all. Esetleg pszihologussal beszelni. Kitartàs ! :) meg annyit...soha, de soha senki mas miatt ne akard az eledeted eldobni. Nem érdemlik meg. Mindig csakis sajat magadnak kell megfelelni, senki masnak!!!
2019. márc. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok.

Egy fiú miatt közösítettek ki.

Jóban voltam egy olyan fiúval, aki megtetszett az egyik barátnőmnek, féltékeny lett, majd kiutáltak maguk közül..

2019. márc. 30. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek nem baràtok, talan sosem voltak azok... Aki benne volt a multadban, de nincs benne a jelenedben, es a jovodben, annak oka van. Meg nagyon fiatal vagy, millio lehetoseg van elotted. Vegy erot magadon, tegg le a cigit, ne igyal, lèpj tovabb. Piszok nehez. De ha csak inmagadnak akarsz majd megfelelni menni fog ! :)
2019. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért mert meg akartak erőszakolni te nem vagy hibás! Ezt felejtsd is el! Ezért kizárólag az hibás aki csinálja.

Viszont a cigizés, ivás, vagdosás már a te hibád valóban. Elhiszem, higy rossz. Engem is közösítettek ki, és magyon fájó dolog, de sajnos rossz stratégiát választottál mert ahelyett, hogy kisírtad volna magad és kerestél volna új barátokat elkezdtél mahadnak ártani. Ez önmagad elleni merénylet volt. Hagyd abba a cigit az ivást a vagdosást. Mindjárt jön az év vége. A végzősök elmennek. Nyáron nem fogsz talalkozni remélhetőleg az iskolatársaiddal. Minden csoda 3 napig tart. Szeptemberben már senkit nem fog érdekelni mi volt tavaly. Megújulhatsz a nyáron. Akár egy új stílussal is kezdheted az évet. Magad mögött hagyhatod azt ami volt, csak rajtad múlik. De amit most csinálsz az sajnos semmi jóra nem fog vezetni. Abba kéne hagyni, mert a volt barátok se megsajnálni nem fognak se felnézni rád ezek miatt, max lesajnálni. Azt meg te sem szeretnéd. Ne hagyd magad. Az ilyrn barátok tudom nem vígasztal de nem sokat érnek. Ne te fuss mások barátsága után. Fussanak a tiéd után. Ha végképp nem bírod az iskolaváltás is megoldás lehet. Ott tiszta lappal kezdhetsz.

2019. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!