Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyasvalaki akinek...

Van itt olyasvalaki akinek sikerült kimászni a mély gödörből?

Figyelt kérdés

Hogy sikerült ? Én épp most kezdem a "változtatást" ehhez nem árt ha van motiváció ami olyanok története akik már kimásztak a magány gödréből. Ha ilyen ember vagy megírod hogy hogyan sikerült? Köszi. :)


25/f


2018. febr. 25. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Egyszeruen csak erot vettem magamon. Eldontottem, hogy elegem van a folytonos negativ gondolatokbol, erzesekbol. Abbol, hogy egyedul vagyok. Elkezdtem felkeresni regi ismerosoket, olyan embereket, akiket a multban talan elhanyagoltam. Es amint elkezdtem pozitivan allni a dolgokhoz, szinte minden jott magatol. Csak akarni kell, ez nagyon fontos! :)


22/L

2018. febr. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ha van jöhetnek még.
2018. febr. 26. 02:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha mellette elmélyülten foglalkozol egy ritka dologgal, akkor becsülni is fognak.
2018. febr. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-hez hasonló Szabó Péter-bérencekkel nem érdemes foglalkozni. A világ nem egy rózsaszín vattacukor-mezö csokoládépatakokkal- az élet igenis kemény, és nehéz. Nyilván vannak jó események, amiket észre kell venni.

Én is ebben a fázisban vagyok, szintén 25f. Ha akarsz, írj!

2018. febr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Azért nem kéne bántani az 1-est. Ő csak elmondta a saját történetét.
2018. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szabó Péter bérencek. :D A motivációs trénerektől én is rosszul vagyok.

Tarts ki magadra számíthatsz csak. Az életben sok nehézségen kell keresztül menni. Állj fel ne síránkozz túl rövid az élet ahhoz. Nekem az segített,ha megértettem mi miért történt. Elfogadtam,hogy így kellett lennie. Sokat sétáltam elmélkedtem. Aztán azzal foglalkoztam,hogyan tudnék előrébb jutni. Lapoztam tovább léptem. "Örökké nem eshet!" Fel a fejjel mindig nézz előre. Ha leragadsz a gondoknál,lemaradsz a szép dolgokról is. Nem fogod észrevenni mennyi jó is érhet persze,ha engeded. Aztán újra jönnek nehézségek és kezded előröl. Ez az élet rendje. Utunkat csak úgy fejezzük be igazán,ha minden akadályt megoldottunk és minden terhet leraktunk. Sok sikert. :)

2018. márc. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na gyerekek, mert ez aztan pont azt mutatja, hogy nektek milyen retek kiegyensulyozott az eletetek :D En epp csak a dolgok napos oldalat nezem, ahelyett, hogy otthon a sarokban sirankoznek a sajat nyomoromon. Mindenki a sajat eletenek a kovacsa. Szoval nyugodtan lehet sirni, meg ujrafogalmazni, hogy mennyire szornyen nehez az elet. En inkabb elkezdem elni az eletet inkabb..

1. voltam.

2018. ápr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oh es még annyit. Hogy amugy fingom nincs, hogy ez a nevezett Szabo Peter mirol is szonokol. De biztos csak suletlensegekrol...
2018. ápr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!