Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni, de élni is...

Meg akarok halni, de élni is akarok. Csak nem így. Nem tudok dönteni. De pl. egy kórházban jól ellennék. (betegként. ) Mi tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 A kérdező kommentje:
Hát adj ötletet mert én nemtudok..Azért tettem fel a kérdést...
2010. júl. 4. 15:39
 42/75 anonim ***** válasza:

de én csak olyanokban tudok gondolkozni amihez hazudni vagy tettetni kell valamit sajnos

de csak úgy mellékesen írtam már vagy 3-at

2010. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 A kérdező kommentje:
Ok akkor tettetek.
2010. júl. 4. 16:23
 44/75 anonim ***** válasza:

bocsi ha csak hülyeségeket írtam és nem találsz semmi használhatót és tényleg nem akarok erőltetni semmit

remélem jól alakul és megoldódik minden majd

2010. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
Azért az már elég baj, ha a szülőknek nem tűnik föl, hogy valami nagyon nincs rendben, ha a 14 éves lányuk önkéntesen be akar vonulni a pszichiátriára, normális esetben ilyenkor a szülő dolga lenne, hogy segítséget kapjál, nem hogy még akadályoz benne.Nézd, ha nem akarsz füllenteni, akkor mondd meg a szüleidnek, hogy "Úgy érzem, hogy komoly problémáim vannak, ezért most elmegyek az orvoshoz, és lehet, hogy egy darabig a pszichiátrián leszek"Normális esetben egy szülő nem mondhatja erre, hogy, nem , ezt megtiltom.A háziorvosnál meg mondd el, azt, amit ide leírtál, hogy nem szeretnél így élni, mert akkor szuicid-veszélyeztetett vagy.Én alig tudtam lebeszélni a háziorvost arról, hogy azonnal mentővel bevitessen a pszichiátriára, miután megtudta, hogy nem áll távol tőlem az, hogy meg szeretnék halni.Az a fontos, hogy őszintén, és határozottan mondd el, hogy mi a problémád, ne így, hogy hááát nem tudom, meg hááát nem tudom, hogy mit akarok , semmit sem akarok, mert akkor valóban úgy tűnhet, hogy egyszerűen csak hisztizel kicsit.....mondjuk hisztiből senki sem akarná magát bevitetni a pszichiátriára, nem olyan kellemes hely az...
2010. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 A kérdező kommentje:
Annyi tanácsot olvastam most itt fogalmam sincs mit válasszak.. Egyiket biztos be kell vetnem. Csak az a probléma, hogy nem akarok senkit sem megbántani..Bár, igaz, visszaadhatnám az embereknek azt amit nekem adtak... Csak épp apu nem adott rosszat (vagy nem szándékosan, ha adott) és ő nagyon ellenzi hogy bemenjek... Bár lehet hogy ezzel meg épp nekem nem tesz jót...
2010. júl. 4. 20:45
 47/75 A kérdező kommentje:
Összerakosgattam a megoldást. Betegnek tettetem magam, elmegyek háziorvoshoz, és beszélek vele. Köszi :)
2010. júl. 4. 21:01
 48/75 anonim ***** válasza:
azt nem lehetne hogy vele rendesen megbeszéled hogy neked ez tényleg nem jó és nem hiába kaptál beutalót , és segít anyudat is rávenni vagy csak egyszerűen segít időpontot kérni ? biztos nem akar rosszat neked , ha látja ő is hogy ez rossz így csak segít
2010. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 A kérdező kommentje:
Apával? próbáltam vele beszélni de felhúzta magát hogy baromság
2010. júl. 4. 21:12
 50/75 A kérdező kommentje:
Meg hogy adnak vmi gyógyszert lekötöznek és megerőszakolnak
2010. júl. 4. 21:12
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!