Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni, de élni is...

Meg akarok halni, de élni is akarok. Csak nem így. Nem tudok dönteni. De pl. egy kórházban jól ellennék. (betegként. ) Mi tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:

Nekem néhányszor volt dührohamom, bár az egy gyógyszer elvonási tünetei miatt voltak, és már nem is tudom miket ordibáltam össze-vissza. Fenyegetőztem, hogy felgyújtom a házat, meg csapkodtam az ajtót, ütöttem a szekrényt, stb. Mondtam, hogy miattad van minden, te tettél tönkre mindent (anyámnak, persze ezt nem gondolom komolyan, csak akkor valahogy így jött ki), utálom ezt a nyomorult házat, életet.

Ha hitelesen csinálod, akkor még lehet, hogy mentőt is hívnak hozzád és rögtön mész a pszichiátriára. De ha a szüleid erőskezűek, akkor lehet, hogy csak levágnak néhány pofont, oszt' jóvan.

Hogy mikor csináld, azt nem tudom. Amikor ideges vagy. A lényeg, hogy add ki minden dühödet. Egyébként ez még jót is tesz, nekem azt mondta a pszichológusom. :D

2010. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 A kérdező kommentje:

Volt már ilyen mostanában, nem volt semmi, csak elkezdett bőgni anyám, apám meg itthon sem volt.

Probléma, hogy anyám tanult pszichológiát, és a tinédzser korra fogja az egészet, pedig jóval több van annál, a szakemberek is megmondták...anyám meg csak gyermekfelügyelőnek ( tanársegédnek ) tanult...

2010. júl. 7. 21:00
 63/75 anonim ***** válasza:
Bár tényleg van hasonlóság még egy hiszti és egy dühroham között is. De nem értem a szüleidet, észrevehetnék, hogy egy egészséges tizenéves nem akar kórházba kerülni önszántából... Mi lenne, ha azt mondanád, hogy elmész boltba és közben az orvoshoz mész? Vagy ez sem menne? Nincsenek rokonaid, akikkel tudnál beszélni? Vagy valami felnőtt? Esetleg a háziorvosodat nem tudnád felhívni telefonon? Olyan szívesen segítenék neked, ha tudnék valahogy. :(
2010. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 A kérdező kommentje:
A boltos téma nem megy, mert egy saroknyira van a bolt, a kórház meg 5 utca kb. A telefonos meg azért nem, mert nincs pénz rá...
2010. júl. 7. 21:12
 65/75 A kérdező kommentje:
Rokonokkal nem lehetne, mindegyik elmondaná anyának... Pletykásak:\
2010. júl. 7. 21:13
 66/75 anonim ***** válasza:
Akkor szaladgálj egész nap egy nagy késsel a kezedben és mondogasd azt, hogy megölöm magam, megölöm magam. Úgy mint aki bekattant. Ne keresd a szüleid társaságát, ne is beszélgess velük, ne válaszolj, ha kérdeznek. Viselkedj nagyon furán és bizarrul. Erre csak felfigyelnek, ha napokig csinálod.
2010. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi:)
2010. júl. 7. 21:21
 68/75 anonim válasza:

Tinédzser vagy!

Én nem erre fogom, csak azért felkiáltójeleztem, mert ez azt jelenti, hogy fiatal vagy!

Gondold el, pár év múlva már külön leszel!

Az idő telik, telik és telik, elröppen, és élni fogod a külön életedet.

Akarjál is élni, mert nem is tudhatod, mi lesz 10 év múlva.

Ha kórházba akarsz menni, nehogy vmi hülyeséget tegyél...többet veszítesz azzal...inkább gondolkodj, milyen jövőt szeretnél legszívesebben és légy okosabb annál, minthogy a környezeten sokáig nyaggatod Magad :)

Mindenkinek van hibája, és remélem, hogy lesz majd változás. Szerintem amivel el tudnál érni vmit anyudnál, ha az ő szemszögéből nézve totál felnőtten viselkednél vagy éppen úgy, ahogy ő, vele szemben. Vagyis, vegyen már valamibe. Ha depis vagy, hallgass zenét és álmodozz, egyszer valóra válnak! :)

2010. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 A kérdező kommentje:
Oké, aranyos vagy, meg minden, csak én már nagyon unom ezt a megszokott unalmaa "életet" itthon..
2010. júl. 8. 21:46
 70/75 anonim válasza:
Szerintem szeretethiányban szenvedsz
2010. júl. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!