Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A xanax megvonása után/kórházb...

Tartaruga kérdése:

A xanax megvonása után/kórházban/, új élet vár rám?

Figyelt kérdés
Én elszántam és NAGYON AKAROM, vállalok minden elvonási tünetet!! Mindent!!! Végleg eldöntöttem, bármi vár rám. Ha kijövök a kórházból január végén,vagy február elején ÚJ ÉLET KEZDŐDIK!!!!! Persze ehhez kell gy nyugodt családi háttér. Egy drága férj, vagy barát, család aki segít és támogat. Ha valakit érdekel, hogy hogyan jutottam el ésszel ideáig, vagy január végén, illetve amikor kiengednek szívesen segítek és beszámolok. Pedig még most fekszem be! Én azt mondtam, hogy jöjjön aminek jönnie kell. 3 éve szedem és az orvosom azt mondta, hogy folyamatos szellemi leépüléshez vezet ha nem hagyom abba. Én a kórházi konzultációra már elhatározással mentem. meglátjuk, De fejben kell eljutni úgy gondolom. A rossz tapasztalatot is megosztom bármi legyen is az.Aki ebben benne van az megérti minden negatív oldalát is.
2011. jan. 15. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebben mi a kérdés? :)

Az elhatározás tetszik, én szorítok neked :]

2011. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajrá, remélem sikerült a megvalósítás!
2011. jan. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magad szoktál rá, és orvosi segítséggel fogsz leszokni. Most akkor mire is vagy büszke? Az alkoholista, a nikotinista, a kábszerező mind így csinálja. És még meg is vetik őket.
2011. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kérdésem: a xanax elhagyása kórházban/új élet? kérdésemre olyan válaszok és segítők tapasztalatait szeretném akik túl estek már ezen. Sokat segítene a tapasztalat csere, mert szerintem az önszántú elhatározás is nagyon fontos és elengedhetetlen!!!! Előre is köszönöm
2011. jan. 16. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Én több mint 12 évig szedtem a Xanaxot, gondoltam egyet, fokozatosan csökkentettem az adagomat, majd kb 2 hónap után teljesen leszoktam mindenféle segítség nélkül, önszántamból. Akiben van akarat, az sok mindenre képes.
2019. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!