Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szülés utáni kényszerbetegség....

Szülés utáni kényszerbetegség. Tudom kezelni?

Figyelt kérdés

Észak keleten élek, egy községbeb, felhívtam a google szerinti közelben lévő pszichiátereket, nem sok sikerrel. Biztos beteggel vannak.

Januárban szültem, azt vettem észre egyre jobban lesz rajtam urrá a kényszerbetegség, pontosabban a kényszerképzetek. Azt képzelem, hogy van egy másik személyiségem, aki akkor jön elő mikor fáradt és nyűgös vagyok és nincs türelmem a gyermekemhez. Ez a másik személyiség valami szörnyűségeket követ el a gyermek sérelmére.

Van két vérpötty a pici szeme fehérjén. Gondolom kötőhártyagyulladás, mert zöldes váladék is jön a szeméből, könnyezik és be van dagadva picit a szemhéja. Kaptunk szemcseppet a gyerekorvostól. Tehát van 2 pötty a szemén, én pedig folyamatosan vizsgálom, hogy nem e dudorodik a kutacsa, hogy nincs e rosszul stb. Mert azt gondolom, hogy mi van ha megráztam amikor fáradt voltam vagy fejbe vágtam. Őrülten félek attól, hogy fáradtként kárt okozok neki.

Lehet ezt valahogy kezelni, míg el nem jutok a segítséghez?


2019. ápr. 1. 15:33
 1/2 A kérdező kommentje:
És állandóan hívnám a gyerekorvost vagy a védőnőt, legszívesebben minden nap vinném, hogy nézze meg nem e tettem benne kárt.
2019. ápr. 1. 15:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélj a háziorvosoddal vagy a nögyógyászoddal erröl, ök tudnak mondani valamit, hogy kihet kell fordulni és mit lehet tenni ezzel a problémával!
2019. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!