Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálsz, ha a bőröd...

Mit csinálsz, ha a bőröd elképesztően rosszul néz ki a munkahelyi stressz/genetika miatt?

Figyelt kérdés
Es idegronccsá tesz már annak a gondolata, hogy valakinek a szemébe kell nézned a nap folyamán

2019. ápr. 3. 09:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10es, 99%-ban biztos vagyok benne, hogy a stress hozza elő azokat a régi meg nem oldott traumákat ami a bőr problémát okozza


Nekem is megkeserítette rendesen, van hogy egész nap erre gondolok, nem tudok senkivel se kommunikálni anélkül, hogy ne ez járna a fejemben


Most átváltottam,

napi 2 brokkolira,

kevés mag,

kevés hús,

kevés szénhidrát,

nagyon sok zöldség,

kevés borotválkozás,

noFAP,

meditáció

napi mozgásra,

napi 1 kaja,

sok böjtölés,

legalább 7 óra alvás

ilyenek, az utóbbi 3 napban most nem volt több pattanásom


szociálisan szemszögből, nem hiszem, hogy egyhamar találkozok ilyen embert aki ezt az életmódot elfogadja, de le is szarom már


25


te mire gondolsz?

2019. ápr. 6. 09:32
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a borotváddal van a baj ? Egyik fiú ismerősöm mesélte hogy amiatt volt ronda az arcbőre
2019. ápr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szakállallergiaja volt bocs.
2019. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
vicc?
2019. ápr. 12. 21:17
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem vicc. Probaltam segiteni.
2019. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!