Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kóros részegség?

Kóros részegség?

Figyelt kérdés

18 eves korom ota jarogatok bulizni, kocsmazni, most 24 vagyok. Nehanyszor elofordult, hogy egy ilyen alkalommal egyik pillanatrol a masikra bekattant nalam valami, es az aktualis parommal ocsmanyul beszeltem, ha le akart fogni hogy ne menjek sehova, utottem rugtam lekoptem karmoltam es total idegen helyeken boklasztam eloluk az ejszaka kozepen. Legutobb ki akartak rakni a biztonsagiak mert ranyomultam vmi csajokra. Volt, hogy ki akartam ugrani az ablakon. Mindezt toluk tudom, mert soha nem emlekszem semmire csak az ezeket megelozo jo hangulatu beszelgetesekre. Szegyellem magam emiatt, de teljesen kiszamithatatlanul tortennek meg ezek. Kb 50 alkalombol egyszer.

Volt mar valaki hasonlo helyzetben? Amugy tudom, legegyszerubb azt javasolni hogy akkor ne igyak, de ha tarsasagban vagyok, nagyon szorongok, baratokkal is.

Anyukamnak ugyanilyen akcioi voltak, mikor gyerek voltam, verekedett mocskolt dobalozott aztan reggel nem emlekezett semmire.

Felek, hogy ebbol kesobb baj lehet.


24l



2019. ápr. 3. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyál mértékkel. Tapasztald ki, hogy hány ital után kell leállnod. 18 évesen még elmegy, hogy seggrészegre iszod magad párszor, de már 24 vagy.
2019. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy fuggetlen attol hogy mennyit iszom. Olyan is volt hogy par sortol kattantam be, amitol maskor semmi bajom.
2019. ápr. 3. 14:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Es olyan is volt hogy nagyon sokat ittam megis kiraly estem volt.
2019. ápr. 3. 15:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hasonló okok miatt döntöttem épp tegnap úgy hogy 1 időre mellőzöm a piát, főleg a rövidet. Nálam agressziót vált ki, sokkal idegesebben reagálok egy olyan helyzetre, amit józanul viszonylag higgadtan tudnék kezelni. Én is képes vagyok összebalhézni sőt verekedni a párommal, miatta is döntöttem az alkohol egyhagyása mellett. Szeretem, nem akarom többször megbantani inkább lemondtam a piáról. Meg rám sincs jó hatással főleg az ha piásan hülyeségeket csinálok és utána utalom magam emiatt. Örülök hogy így döntöttem :)
2019. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!