Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Komplexus legyozese helyzetbe...

Komplexus legyozese helyzetbe valo belekenyszeritessel? 16/l

Figyelt kérdés

Hogy is irjam ezt le.:DD

Igazabol az a problemam, hogy elegge 'erzekeny' vagyok a fenkemre. Ezt ugy kell erteni, hogy ha tegyuk fel a polom nem er le a fenekem aljaig, akkor en nagyon nagyon rosszul erzem magam. Ha mast nem, akkor viszem a taskam es az takarja.

Ezt, hogy rosszul erzem magam, ugy kell erteni, hogy sirhatnekom van. De ez a minimum.

Hogyha en direkt azt csinalnam, hogy olyan felsoket veszek fel, - mondjuk egy hetig- amik nem ernek le a combomig, vagy nincs rajtam taska, akkor mit ernek el? Ha direkt ezt csinalnam?

Nem akarom en mutogatni magam, de csak lesznek olyan helyzetek, mikor nem takar semmi.

Mit gondoltok errol? Le lehetne igy gyozni?


2019. ápr. 4. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ez jó ötletnek tűnik. Először persze nagyon rossz lesz, de aztán hidd el hogy egyre könnyebb. Én így voltam a fürdőruhával, nem mertem strandra menni, rosszul voltam a gondolattól is hogy mások láthatnak benne. Először szörnyű volt, de aztán kezdtem hozzászokni, mostmar gond nélkül el tudok menni strandolni, sőt alig varom hogy nyar legyen! :D
2019. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!