Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszerevők/Érzelmi evők! Ti...

Kényszerevők/Érzelmi evők! Ti hogy jöttetek ki ebből a "betegségből"?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 6. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor elköltöztem a szüleimtől drága volt a kaja, sok idő volt megfőzni és amosogatni is utálok. Plusz nem veszek semmi nassolni valót vagy desszertet. Így azonnal elmúlt a probléma. 😁 Már csak akkor eszem hanehes vagyok.
2019. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Undorító a pofám, ha sokat zabálok (pattanásos), meg már így is dagadt vagyok, mint a disznó. Ez az esetek 90%-ában visszatart, de a legtöbbet akkor tudok tenni az ügyért, amikor a boltban vagyok, és Nem Veszem Meg, amit utána együltő helyemben magamba tömnék (pl. mogyorókrém). Néha nem akadályoz meg ez sem, mert van alattunk egy éjjel-nappali kisbolt és lemegyek oda, ha valami nagyon kell. Ez nagyon ritka szerencsére, és akkor sem veszek meg eszméletlen mennyiségű dolgot. Még szerencse, hogy olyan lusta vagyok, hogy néha inkább le se megyek. Inkább tele iszom magam szénsavas ásványvízzel. Rosszabb esetben száraz rozé borral összeöntött ásványvízzel...

Ezeket nem tanácsnak szántam, csak úgy a kérdésedre válaszolván írtam.

Sokkal könnyebb, mióta magamnak vásárolok (mióta egyedül élek). Amíg otthon laktam, minden volt a spájzban, hűtőben, ami csak szem-szájnak ingere, mert sajnos anyukám sem veti meg az ész nélkül történő zabálást. :/

2019. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudatosult bennem, hogy azutan sem lettem boldogabb, hogy lenyomtam azt az 1 tabla csokit, ellenben egyre koverebb es koverebb, es emiatt szomorubb. Nem javaslom, hogy kovesd a peldam, de en utana atestem a lo tuloldalara, es zoldseglevesen, rizspufin meg alman eltem 2 hetig, amivel vegul sikerult fogynom, azota viszont probalok egeszsegesen enni, sok zoldseget, keves ch-t es zsirt, es szerencsere teljesen raszoktam a kis adagokra azutan a 2 het utan...
2019. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!