Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ellene?

Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Folyamatosan öngyilkos gondolataim vannak. De nem akarok ártani magamnak. A képzeletemben már sokszor megtörtént. Általában felvágom az ereimet. De eszem ágában sincs ilyet tenni. Ezért is nagyon zavarnak ezek a gondolatok. Nagyon nyomasztó. Bipoláris vagyok. 24/N

2019. ápr. 7. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Dilidoki, most!
2019. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezen segít a munkaterápia.
2019. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy mit érzel, ahogy azt is, mikkel jár együtt ez az egész katyvasz. Én is bipoláris vagyok, és régebben nálam is pont ugyanezek a dolgok játszódtak le. Engem is mérhetetlenül zavart.

De nem hagyhatod, hogy ezek a gondolatok töltsék ki az egész elmédet (nehéz, tudom, főleg, ha szarul, esetleg nagyon szarul érzed magad)

Jársz pszichológushoz, van pszichiátered? Gyógyszert nem szedsz?

Biztos van valami, amit lehet tenni, hogy ezek a nyomasztó dolgok eltűnjenek, vagy legalább elhalványuljanak

Nagyon sajnálom, hogy át kell menned ezeken :/

Kitartás!


17/L

2019. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!