Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme van hangoztatni,...

Mi értelme van hangoztatni, hogy a Xanaxot ne szedjük altatóként, ha egyszer elaltat? Ami hivatalosan is altató, az mitől jobb? Kevésbé okoz függőséget?

Figyelt kérdés
Én értem, hogy nem altatónak szánták és nyilván azért hangoztatják az emberek, hogy az nem altató, hanem nyugtató. Viszont ha ennek ellenére működik, akkor mi vele a baj?
2019. ápr. 11. 11:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Az lemaradt, hogy ebből a szerekből egyre több kell, mert egyszerűen hozzászoksz és semmit nem használ. Beveszel még egyet, aztán még egyet... Eljutsz arra a szintre, hogy azt veszed észre, ha nem veszed be azt a bizonyos mennyiségű adagot, elvonási tüneteid lesznek. Addigtiv. Ja, csak közben még az idegrendszered is tönkremegy. Hadd ne meséljek már a saját történetemről. Hidd el, csak jót akarok.
2019. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom, hogy jót akarsz. A kérdés szempontjából volt irreleváns, amit írtál, azért pontoztuk le többen is az első válaszodat. Tisztában vagyok vele egyébként, milyen következményekkel jár a szedése.
2019. ápr. 11. 17:49
 13/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk én pont nem látom, hogy valaki lepontozott volna, üresen van a pontozási rész. Nem azért írtam újra.
2019. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, összekevertem vmivel
2019. ápr. 11. 18:02
 15/17 anonim ***** válasza:
35%
Ezek szerint csak te nyomtál egyedül pirosat. Azt holnap úgy is meglátom a statisztikámban. Nem gond. Nem volt irreleváns a válaszom. Úgy látom, te még nagyon fiatal vagy, mert egyszerűen nem érted meg, hogy a sokkal tapasztaltabbak figyelmeztetnek, hogy NE szedj Xanaxot! Se Frontint, se Rivotrilt, egészen addig, amíg nincs orvosilag szükséged rá, csak jól akarsz aludni. Arra ott vannak más altatók. Utolsó válaszom volt, kérlek, hallgass rám!
2019. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igen, pirosat nyomtam az első válaszodra - és továbbra is úgy gondolom, hogy irreleváns volt. A többit nem pontoztam le.

Fiatal - hát mihez képest? Nem is lényeg. Nem hiszem, hogy az életkorom miatt tojom le, mit tesz velem a Xanax. Vagy bármi más, amikkel mérgezem magam.

Ha tényleg annyival jobb az altató, majd szólok a dokimnak legközelebb, hogy nem cserélhetnénk-e le

2019. ápr. 11. 22:53
 17/17 anonim ***** válasza:
2019. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!