Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nincs kedvem élni?

Miért nincs kedvem élni?

Figyelt kérdés
Ugyérzem belefáradtam mindenbe, nem érdekel a párkapcsolat, a munka meg úgy általában minden más. Más is van ilyen helyzetben? Régóta ezt tapasztalom úgy kb 2-3 éve. Tényleg nincs kedvem élni, nincs kedvem semmihez. Járok pszchiáterhez, szedem a frontint és a Scippa nevű gyógyszert de úgyanúgy vagyok vele, semmi nem változik. Köszönöm!

2019. ápr. 13. 10:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

A gondolj a szeretteidre egy undorító érzelmi zsarolás.


Nem az, én tényleg amiatt élek még mert félek hogy a családom is menne utánam vagy tönkremennének. Egyke vagyok sajnos..

2019. ápr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagy elég mélyen. Menj és bújj anyukádhoz.


Én is egyke vagyok és mégis csak a pénzért kellettem.

2019. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Hát én meg nemcsak a pénzért.. ;) Voltam én már mélyen de amig ők élnek addig biztos hogy nem fogom megtenni.
2019. ápr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Jó. Te mázlista vagy. Ettől független nem tudhatod, más az e. Fejezd be ezt a közhelyes baromságot. Többet árthatsz vele, ha rossz embernek mondod. Maradj csendben ha közhelyek dobolásán túl többre nem vagy képes.
2019. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Mindjárt írni fogják,hogy keress másik pszichiátert,és szedj másik gyógyszert. csak ezt tudják fújni.
2019. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül barátom ezzel 24 F
2019. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
Én dettó így vagyok! 1. öngyilkosságom után szedtem a Frontint. Majd egy szép napon bevettem mindet, ami olyan 100 darabot jelent + nagy mennyiségű alkohol. Mehettem vissza a pszichiátriára. Írtak fel még más gyógyszereket is, de az sem hat rám. Ugyanúgy meg akarok halni, ok nélkül. Ez van...
2019. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Hát, barátom, én is így vagyok.
2019. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Hihetetlen mennyien vagyunk... A csúnya az az egészben, hogy ez nem fog változni soha. Én is próbáltam már mindent de totál ki vagyok égve. Tegnap jöttem ki a kórházból. Mocsok egy világ ez...
2019. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy öngyilkossági kísérletem még Január elején,majd megmentettek,és kórházba kerültem,onnan haza,és azóta se vagyok jobban. Nézegetek most is mérgező növényeket,amik halált okoznak. Lehet ez már végleges lesz,és nem fognak megmenteni.
2019. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!